دانلود برنامه فعال ZOOOM VPN با سرور های خارجی


دانلود برنامه فعال ZOOOM VPN با سرور های خارجی

دانلود فیلتر شکن جدید ZOOOM VPN برای ویندوز

اگر به دنبال فیلتر شکنی هستید که دارای محیط کاربری ساده باشد و هنگام اتصال گیج نشوید و همچنین رابط کاربری آن به گونه‌ای باشد که بتوانید به آن جذب شوید. بهتر است که از فیلتر شکن ZOOOM VPN استفاده کنید. چون هم می‌ تواند خدمات امنیتی و سرور های با کیفیتی را در اختیار شما بگذارد و همچنین با محیط بسیار زیبایی که دارد می‌ تواند شما را به خود جذب کند.
برای نصب این برنامه بهتر است که از گوگل پلی اقدام کنید. تا بتوانید آخرین نسخه این برنامه را در کوتاه‌ ترین زمان ممکن برای خود دانلود کنید.

نحوه اتصال به سرور های رایگان و پرمیوم برنامه ZOOOM VPN

در این فیلتر شکن سرورهایی وجود دارد که ما می‌ توانیم به صورت رایگان یا حتی پرمیوم به آن ها متصل شویم. برای متصل شدن به سرور های رایگان این برنامه که اصلاً کار سختی در پیش نداریم. چون فقط کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنیم تا بتوانیم اتصال خود را ایجاد کنیم.
اما اگر خواستیم از سرور های پرمیوم این برنامه استفاده کنیم. کافی است وارد لیست سرور های این برنامه شویم که با گزینه جالبی روبرو می‌ شویم. و آن هم این است که این فیلتر شکن حتی در کشور ایران هم دارای سرور پرمیوم می‌ باشد. که کاربران می‌ توانند یکی از این سرورها را انتخاب کنند و با خریداری کردن آن ها به صورت نامحدود به هر اندازه که می‌ خواهند از آن سرور استفاده کنند و اتصالی قوی برای خود ایجاد کنند.

  دانلود فیلتر شکن Lightsail Vpn کرک شده

Screenshot image 2

تماشای تبلیغات به علت رایگان و نامحدود بودن برنامه ZOOOM VPN

به علت اینکه این فیلتر شکن کاملاً رایگان می‌ باشد و شما برای اینکه بتوانید به سرور های رایگان این برنامه متصل شوید. لازم نیست هزینه‌ای پرداخت کنید و همچنین وقتی اتصال شما ایجاد می‌ شود، می‌ توانید به صورت نامحدود از خدمات این برنامه بهره ببرید.
لازم است که شما برای دسترسی به این خدمات تبلیغات کوتاهی در این برنامه تماشا کنید. البته اگر شما سرور های پرمیوم این برنامه را خریداری کنید. دیگر هیچ نوع تبلیغاتی برای شما نمایش داده نمی‌ شود.

در آخر هم لازم به ذکر است که شما می‌ توانید فعالیت‌ های خود را در این برنامه تماشا کنید. چون این برنامه به صورت دقیق داده‌ های دانلود و آپلود شده شما را نمایش می‌ دهد.

Screenshot image 3


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *