دانلود فیلتر شکن فعال و قوی Zenon VPN بدون محدودیت


دانلود فیلتر شکن فعال و قوی Zenon VPN بدون محدودیت

نصب Zenon VPN برای کامپیوتر + رایگان

قبل از اینکه برای دستگاه‌ های خود فیلتر شکن نصب کنید بهتر است که با ویژگی‌ های آن برنامه و خدماتی که به شما ارائه می‌ کند آشنا شوید. که ما در اینجا می‌ خواهیم به شما فیلتر شکن Zenon VPN و امکانات آن را معرفی کنیم. تا در صورت راضی بودن از آن، بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنید.

سرور های Zenon VPN موجود در سراسر جهان

لازم به ذکر است که سرور های این فیلتر شکن در سرتاسر جهان واقع شده‌اند و شما در هر مکانی که باشید می‌ توانید از این سرور های پرسرعت استفاده کنید. و برای خود اتصالی پرقدرت و پایدار ایجاد کنید.

Screenshot image

وارد کردن ایمیل و رمز عبور

یکی از مواردی که در این فیلتر شکن وجود دارد و باعث افزایش امنیت شما و کاهش ریسک به خطر افتادن داده‌ های شما می‌ شود. این است که شما در ابتدا لازم است که در این برنامه ایمیل خود را وارد کنید. و سپس یک رمز عبور شخصی برای خود قرار دهید تا تمامی داده‌ های شما خصوصی باقی بماند.

Screenshot image

به صورت رایگان به Zenon VPN متصل شوید

متصل شدن و بهره بردن از خدمات این فیلتر شکن کاملاً رایگان می‌ باشد و نیاز به پرداخت هیچگونه هزینه‌ای نیست. در نتیجه ما می‌ توانیم از خدمات عالی این فیلتر شکن به صورت کاملاً رایگان و نامحدود برخوردار شویم.

ایجاد محیطی خصوصی

این فیلتر شکن با پروتکل‌ های مختلفی که دارد این ضمانت را به شما می‌ دهد تا در هر مکانی که آنلاین شوید. برای شما محیطی خصوصی ایجاد کند. و این اجازه را ندهد تا افراد ناشناس موقعیت مکانی شما را شناسایی کنند.

  کانال پروکسی دائمی تلگرام

Screenshot image

این فیلتر شکن خدمات خوبی را به کاربران خود ارائه می‌ دهد و همانطور که گفته شد دارای ویژگی‌ های متعددی است. اما گاهی وقت‌ ها این برنامه متصل نمی‌ شود. به همین دلیل بعضی از کاربران امتیاز خوبی به این فیلتر شکن نداده‌اند و باعث افت امتیاز آن شده است.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *