رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال zedgi vpn


رفع محدودیت ازطریق فیلتر شکن هوشمند و فعال zedgi vpn

دانلود فیلتر شکن zedgi vpn پرسرعت

در کشور ما فیلتر شکن‌ های مختلفی وجود دارد که از سرعت بالایی استفاده می‌ کنند. اما محیط کاربری آن ها آنقدر سخت است که ما حتی نمی‌ توانیم از آن ها استفاده کنیم. اما فیلتر شکن zedgiعلاوه بر اینکه دارای سرعت بسیار بالایی می‌ باشد. دارای محیط کاربری بسیار ساده است که هر کاربری به راحتی می‌ تواند از این برنامه استفاده کند و محدودیت‌ ها را دور بزند.

نحوه اتصال خودکار به سرور های فعال فیلتر شکن zedgi

شما می‌ توانید بدون هیچ گونه سختی و به صورت مستقیم به قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه متصل شوید. برای این کار کافی است که برنامه را اجرا کنید و سپس تنها با یک کلیک بر روی دکمه اتصال به صورت کاملاً اتوماتیک به کمک قابلیت اتصال خودکار از قوی‌ ترین سرور موجود در برنامه برخوردار شوید.البته لازم به ذکر است که این برنامه گاهی با برخی از اینترنت‌ ها کار نمی‌ کند و شما مجبور هستید چندین بار سرورها را جابجا کنید تا بالاخره متصل شوید.

عدم اشتراک گذاری داده های خصوصی شمابا فیلتر شکن zedgi 

یکی از بهترین گزینه‌ هایی که این فیلتر شکن دارد و به مرور خصوصی شما کمک می‌ کند این است که این برنامه به هیچ عنوان داده‌ های خصوصی شما را به اشتراک نمی‌ گذارد و با هر نوع اینترنتی که متصل شوید این برنامه تمام مرور شما را خصوصی نگه می‌ دارد.

فیلتر شکن zedgi با تست سرعت

  دانلود فیلتر شکن رایگان Polo Vpn نسخه جدید

علاوه بر آن این برنامه گزینه خوب دیگری که دارد تست سرعت می‌ باشد که پس از اتصال می‌ توانید سرعت خود را تست کنید. تا با خیال راحت‌تر بتوانید فعالیت‌ های خود را انجام دهید و اگر سرعت شما ضعیف بود اتصالتان را تغییر دهید و در صورت رضایت کامل  از این فیلتر شکن ان را با دوستان خود نیز به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *