آموزش کامل استفاده از سرور های فعال برنامه YourX Fast VPN


آموزش کامل استفاده از سرور های فعال برنامه ‌YourX Fast VPN

دانلود فیلتر شکن ‌yourX VPN برای کاربران ایرانی

اگر کاربر تازه وارد هستید و تا به حال از فیلتر شکن استفاده نکرده‌اید یکی از بهترین انتخاب‌ ها برای شما می‌ تواند فیلتر شکن ‌YourX Fast VPN باشد. چون این برنامه علاوه بر اینکه در کوتاه‌ ترین زمان ممکن می‌ تواند برای شما اتصالی پایدار و قوی ایجاد کند. از محیطی بسیار ساده و روان استفاده می‌ کند. که در کوتاه‌ ترین زمان ممکن می‌ تواند اتصال شما را ایجاد کند. تا بتوانید به راحتی محدودیت‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید.
برای نصب این برنامه فقط کافی است وارد گوگل پلی شوید و این فیلتر شکن فعال و قدرتمند را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید.

چگونه باید از فیلتر شکن ‌yourX VPN استفاده کرد؟!

کار کردن با این فیلتر شکن انقدر راحت است که کاربران اصلاً اذیت نمی‌ شوند تا به این برنامه متصل شوند. بلکه فقط با یک گزینه می‌ توانند به راحتی اتصال خود را ایجاد کنند و محدودیت‌ ها را از بین ببرند. که ما در ادامه فیلم آموزشی اتصال به این برنامه را قرار دادیم تا شما بتوانید بدون هیچ مشکلی از این برنامه استفاده کنید.

برنامه ‌YourX Fast VPN در چه کشور هایی سرور دارد؟!

با اینکه این فیلتر شکن فقط دارای ۴ سرور در کشور آلمان، آمریکا و فنلاند می‌ باشد، که دو سرور آن در آلمان قرار دارند. اما می‌ توانند اتصال بسیار پایدار و قدرتمندی برای ما ایجاد کنند. چون تمام سرور های این برنامه سرعت بسیار بالایی دارند. البته لازم به ذکر است که سرور آلمان این برنامه می‌ تواند سرعت بهتری را برای ما ایجاد کند.

  دانلود نسخه جدید فیلتر شکن BAZAR VPN برای اندروید

نمایش تبلیغات بدون ایجاد مشکل در اتصال

یکی از گزینه‌ های جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که با وجود اینکه تبلیغات برای ما نمایش می‌ دهد. اما اختلالی در اتصال ما ایجاد نمی‌ کند. چون تبلیغات در پایین صفحه اصلی این برنامه نمایش داده می‌ شود. و ما به راحتی می‌ توانیم اتصال خود را ایجاد کنیم و در ازای آن هیچگونه هزینه‌ای پرداخت نکنیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *