دانلود فیلتر شکن WORLD STAR VPN برای اندروید + نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن WORLD STAR VPN برای اندروید + نسخه اصلی

لینک دانلود فیلتر شکن ورد استار وی پی ان رایگان

یک برنامه کاربردی که امروزه در تمام گوشی ها ضروری است و باید آن را نصب کنید، فیلتر شکن WORLD STAR VPN است. زیرا بسیاری از سایت ها و برنامه های امروز مسدود شده و ما نمی توانیم به آن ها دسترسی پیدا کنیم. برای این کار لازم داریم به سرور های قدرتمند این برنامه متصل شویم تا بتوانیم هر محدودیتی در کشور خود را از بین ببریم. و به سادگی از برنامه‌ هایی مانند تلگرام و اینستاگرام که امروز بسیار مورد توجه قرار گرفته اند، استفاده کنیم.

افزایش ایمنی با سرور های پرسرعت WORLD STAR VPN

سرور هایی که در این فیلتر شکن وجود دارند امنیت بسیار بالایی را برای شما به ارمغان می آورند. تا بتوانید به وسیله آن ها هر محدودیتی در کشور خود را از بین ببرید. البته لازم به ذکر است که این برنامه از ایمنی بسیار بالایی برخوردار است. هنگامی که به سایت های مختلف دسترسی پیدا می کنید باعث افزایش امنیت اطلاعات خصوصی شما می‌شوند. به همین دلیل هیچ کس نمی تواند متوجه شوند شما در چه کشوری هستید و یا چه فعالیتی انجام می دهید.

حفاظت از موقعیت مکانی خود

یکی از کار هایی که هنگام اتصال به این فیلتر شکن می توانید انجام دهید حفاظت از موقعیت مکانی خود است. ولی این آپشن به صورت خودکار توسط برنامه انجام می شود. وقتی شما به یک سایت مراجعه می کنید این برنامه برای شما یک آدرس جدید ایجاد می‌ کند. تا به وسیله آن به گشت و گذار بپردازید و این موضوع باعث می‌ شود که هیچ اطلاعاتی از شما لو نرود و یا موقعیت مکانی شما شناسایی نشود.

  دانلود فیلتر شکن JAX Vpn برای اندروید

Captură de ecran

اتصال نامحدود و رایگان به فیلتر شکن WORLD STAR VPN

این فیلتر شکن اتصالی نامحدود را برای شما ایجاد می کند. تا بتوانید به صورت رایگان به آن متصل شوید و از خدماتی که این فیلتر شکن در اختیار شما قرار می دهد، استفاده کنید. البته لازم به ذکر است که می‌ توانید با خریداری سرور های این برنامه از سرعت بالاتری برای خود بهره مند شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *