دانلود فیلتر شکن نامحدود Wire Tun برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن نامحدود Wire Tun برای کامپیوتر

دانلود برنامه پرسرعت Wire Tun برای اندروید

اگر دسترسی به سایت های موجود در کشور برای شما غیر ممکن شده است و نمی توانید به خدمات مورد نیازتان دسترسی پیدا کنید، راه حل این مشکل استفاده از فیلتر‌ شکن قدرتمند Wire Tun است. شما می توانید این برنامه را توسط لینک های مستقیم برای دستگاه‌ های اندرویدی خود نصب کنید. و با اتصال به یکی از سرور های پرسرعت آن با امنیت بسیار بالا به هر موردی که می خواهید دسترسی پیدا کنید.

دسترسی آسان به سرور های فیلتر شکن Wire Tun

یکی از ویژگی هایی که این فیلتر شکن دارد این است که شما به سادگی می توانید به سرور های آن متصل شوید. به گونه ای که فقط باید سرور های مورد نظر خود را انتخاب کنید و بر روی آن کلیک کنید. سپس بعد از چند ثانیه اتصال شما برقرار می شود تا بتوانید به وسیله آن محدودیت های موجود در کشور خود را از بین ببرید. بنابراین این فیلتر شکن با رابط کاربری ساده ای که دارد در بین کاربران از محبوبیت بالایی برخوردار شده است.

Screenshot image

پنهان کردن موقعیت مکانی

یکی دیگر از ویژگی هایی که باعث شده است امنیت شما هنگام استفاده از این برنامه افزایش پیدا کند، مرور در سایت ها و برنامه های مختلف بدون ردیابی شدن است. زیرا این فیلتر شکن موقعیت مکانی شما را پنهان می‌ کند و نمی‌ گذارد افراد ناشناس متوجه مکان واقعی شما شوند. بنابراین می توانید به سادگی فعالیت های دلخواهتان را انجام دهید بدون اینکه کسی متوجه شود.

اتصال به سرور های برنامه Wire Tun به صورت رایگان

متصل شدن به سرور های این برنامه هیچگونه هزینه ای برای شما ندارد و می توانید سرور مورد نظر خود را انتخاب کنید و با ضربه زدن بر روی آن اتصال خود را برقرار کنید. ولی با وجود رایگان بودن این فیلتر شکن سرعت بسیار بالایی را در اختیار شما قرار می دهد.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *