دانلود فیلتر شکن Whoosh Vpn برای گوشی همراه بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن Whoosh Vpn برای گوشی همراه بدون قطعی

دانلود نسخه اصلی فیلتر شکن Whoosh Vpn برای اندروید

اگر می خواهید فیلم های موجود در کشور را به سادگی تماشا کنید و آن ها را بدون سانسور برای خود دانلود کنید، نیاز به فیلتر شکن دارید. یک فیلتر شکن عالی به شما کمک می‌ کند هر فیلترینگی در کشور را از بین ببرید و به سادگی تماس های ویدیویی و تصویری را ایجاد کنید. یکی از برنامه ها در این زمینه فیلتر شکن Whoosh Vpn است. که با سرور های پرسرعتی که دارد امکان دسترسی رایگان به تمام خدمات موجود در کشور را به شما می دهد. البته لازم به ذکر است که این برنامه از امنیت بسیار بالایی برخوردار است.

حفاظت از اطلاعات با سرعت بالا

درست است که خیلی از فیلتر شکن ها از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند ولی امنیت حرف اول را میزند. زیرا اگر یک فیلتر شکن امنیت بالایی نداشته باشد تمام اطلاعات خصوصی شما به دست افراد ناشناس می‌ افتد. ولی این فیلتر شکن هر دو قابلیت را دارا است. یعنی هم از اطلاعات خصوصی شما محافظت می کند. و هم با سرعت بالایی که در اختیار شما قرار می دهد، می توانید به وسیله آن هر محدودیتی را در کشور خود از بین ببرید.

Captură de ecran

نامحدود بودن تمام امکانات فیلتر شکن Whoosh Vpn

هر ویژگی که در این برنامه وجود دارد به صورت کاملاً نامحدود در اختیار شما قرار می گیرد. تا بتوانید به سادگی از آن ها استفاده کنید و هیچ مشکلی هنگام اتصال برای شما رخ ندهد. یعنی وقتی به یکی از سرور های این برنامه متصل هستید اتصال شما بدون هیچ مشکلی ایجاد می شود. و می‌ توانید هر چند ساعت که می خواهید به آن متصل باشید و هر چیزی را دانلود کنید.

  دانلود فیلتر شکن Phoenix Tech’s VPN برای گوشی همراه

Captură de ecran

بدون نیاز به ثبت اطلاعات خود

وقتی این برنامه را نصب می کنید پس از باز کردن آن از شما هیچ اطلاعات خصوصی و شخصی نمی خواهد. همین امر باعث می‌ شود که امنیت شما بسیار بالا برود و بدون اینکه این فیلتر شکن اطلاعات خصوصی شما را در دست داشته باشد. می توانید به مرور در سایت های مختلف بپردازید و نگرانی از بابت به خطر افتادن داده های مهم خود نداشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *