دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Vpn Zed


دانلود نسخه جدید فیلتر شکن Vpn Zed

دانلود برنامه اندروید وی پی ان زد با لینک مستقیم

اگر می خواهید تمام سایت های موجود در کشور را به راحتی باز کنید. و فیلترینگ موجود در آن ها را از بین ببرید. فقط کافی است فیلتر شکن پرسرعت و رایگان Vpn Zed را بر روی گوشی های اندرویدی خود نصب کنید. در این صورت به راحتی می‌ توانید از هر امکاناتی که قبلا از آن ها بی بهره بودید، استفاده کنید.

اتصال بدون محدودیت

اتصال به سرور های برنامه زد وی پی ان هیچگونه محدودیت زمانی و مکانی ندارد. و شما می‌توانید در شبانه روز به این برنامه متصل باشید و از تمام امکاناتش، در کشور بدون هیچ مشکلی بهره ببرید. فقط کافی است به پرسرعت ترین سرور این برنامه متصل شوید و مرور خود را انجام دهید.

ایمنی مکان های عمومی

اگر با سرور های این برنامه به اینترنت های عمومی متصل شوید، به شما تضمین می کند که اتصالی ایمن برای شما بسازد. تا شما بتوانید به راحتی با اتصال به آن ها تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. و نگرانی از بابت به خطر افتادن اطلاعات شخصی و خصوصی خود نداشته باشید. زیرا امنیت بسیار بالایی را برای شما تضمین می کند تا بتوانید به راحتی به گشت و گذار در سایت ها بپردازید.

افزایش سرعت مرور با فیلتر شکن Vpn Zed

شما می توانید با هر نوع اینترنتی و هر نوع سرعتی به این برنامه متصل شوید. زیرا به شما تضمین می کند که سرعت شما را به هیچ عنوان کاهش ندهد. بلکه باعث افزایش سرعت مرور شما هنگام بازدید از سایت ها می شود. بنابراین با خیال راحت می توانید به سرور های این برنامه متصل شوید و از سرعت بالایی که برای شما ایجاد می‌ کند، لذت ببرید.

  دانلود فیلتر شکن اندروید 2023 Fastest Vpn نسخه جدید

Screenshot image

رمزگذاری اطلاعات خود توسط Vpn Zed

یکی از کار های مهمی که این برنامه برای شما انجام می‌ دهد، رمزگذاری اطلاعات خصوصی شما است. یعنی تمام داده های شما را از یک تونل رمزگذاری شده و ایمن عبور می دهد. تا بتوانید با خیال راحت هر چیزی که می خواهید را دانلود کنید. بدون این که توسط اشخاص ناشناس به سرقت بروند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *