دانلود فیلتر شکن رایگان VPN Tunnel Ghost برای آیفون


دانلود فیلتر شکن رایگان VPN Tunnel Ghost برای آیفون

دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن وی پی ان تونل گوست + سریع و ایمن

اگر به دنبال یک فیلتر شکن پر قدرت برای از بین بردن محدودیت های موجود در کشور خود هستید، می توانید فیلتر شکن VPN Tunnel Ghost را امتحان کنید. زیرا این برنامه به علت سرعت بالایی که دارد شما را از نصب دیگر فیلتر شکن ها بی نیاز می کند. و باعث می‌ شود که بتوانید با سرعت بسیار بالا به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنیم و همچنین از امنیت اطلاعات خود محافظت کنید.

ایجاد یک اتصال پرسرعت توسط برنامه VPN Tunnel Ghost

این فیلتر شکن هنگام اتصال به سرور هایش برای شما یک اتصال پرسرعت و قوی ایجاد می‌ کند. تا به وسیله آن شما بتوانید تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید.
سرعت این فیلتر شکن به قدری بالا است که شما می‌ توانید هر سایتی را به سادگی برای خود باز کنید و از امکانات موجود در آن ها در کوتاه‌ ترین زمان ممکن استفاده کنید.

Screenshot imageScreenshot image

دسترسی ایمن به خدمات موجود در کشور

فیلتر شکن پرسرعت ما برای شما یک اتصال ایمن و قابل اعتماد ایجاد می کند. تا بتوانید به وسیله سرور های این برنامه در هر کجای ایران که هستید آنلاین شوید و به خدمات مورد نیاز خود دسترسی پیدا کنید.
همچنین این امکان برای شما فراهم می شود تا بتوانید در هر کجا که باشید به خدمات کشور های دیگر بدون سانسور دسترسی پیدا کنید.

پنهان کردن آدرس و موقعیت مکانی خود با فیلتر شکن VPN Tunnel Ghost

این فیلتر شکن پرسرعت برای اندروید ارائه شده است و آدرس آی پی واقعی و موقعیت مکانی شما را از دید افراد ناشناس پنهان می کند. تا شما بتوانید با اتصال به سرور های این برنامه در هر زمان و مکانی که هستید به محتوای مورد نظر خود دست پیدا کنید. و تمام فیلترینگ های موجود در کشور را دور بزنید. بدون اینکه شخصی متوجه شود مکان واقعی شما در کجا قرار دارد و یا چه فعالیتی انجام می دهید.

  دانلود برنامه لینکدونی واتساپ

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *