دانلود فیلتر شکن VPN Tap2Free نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن VPN Tap2Free نسخه اصلی

برنامه VPN Tap2Free برای اندروید

امروزه وب سایت های زیادی در اختیار ما قرار گذاشته شده است که بتوانیم از آن ها استفاده کنیم . اما نمی توانیم به همه آن ها به راحتی دسترسی پیدا کنیم برای حل این مشکل به برنامه ای نیاز داریم تا بتوان به راحتی به این سایت ها دسترسی پیدا کرد . فیلتر شکن قوی و رایگان VPN Tap2Free این مشکل را برای ما حل کرده است تا بدون وقفه اطلاعات لازم و ویدیو های دلخواهمان را تماشا کنیم.

 

کاملا رایگان

این اپلیکیشن کاملا رایگان در اختیار شما قرار می گیرد و میتوانید با لینک های مستقیم آن را دانلود کنید . فقط به یک اتصال شبکه نیاز دارد تا بدون محدودیت در اینترنت از سرور های مختلف آن در هر کشوری استفاده کنید و وب سایت های مسدود شده را باز و تجربه های دل چسبی را برای خود به ارمغان بیاورید.

طراحی زیبا فیلتر شکن VPN Tap2Free

این فیلتر شکن اندروید با ظاهری زیبا و ساده طراحی شده است تا مخاطب را به خود جذب کند و همچنین با رابط کاربری ساده ای که دارد مخاطب به راحتی می تواند آن را با لینک های مستقیم نصب و استفاده کند و با چند کلیک ساده به هر سایتی که مد نظرش است دسترسی پیدا کند.

 

دانلود فیلترشکن WarpVPN برای اندروید

 

دانلود فیلترشکن پوتیتو اندروید

ویژگی های فیلترشکن VPN Tap2Free

این برنامه فضای زیادی را اشغال نمیکند
پشتیبانی از انواع مختلفی از شبکه ها مثل WI-FI، 4G، LTE، 3G و EDGE
فاش نکردن هویت شما هنگام بازدید از سایت ها
افزایش سرور های مختلف کشور ها در بروز رسانی های جدید
امکان دسترسی به انواعی از بازی و برنامه های مسدود شده

  دانلود فیلتر شکن Marvs Vpn با لینک مستقیم

آیا امنیت این برنامه تضمین است؟

فیلتر شکن قوی VPN Tap2Free علاوه بر این که به شما این امکان را می دهد تا به هر وب سایتی که می خواهید دسترسی داشته باشید امنیت شما را به طور کامل تضمین می کند. هنگام استفاده از این برنامه تمام اطلاعات شما محرمانه باقی خواهد ماند.

 

 


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *