دانلود فیلتر شکن Vpn servers in Russia نسخه جدید


دانلود فیلتر شکن Vpn servers in Russia نسخه جدید

برنامه نامحدود وی پی ان سرور روسیه برای اندروید

فیلتر شکن Vpn servers in Russia می تواند محدودیت های جغرافیایی، فیلتر های اینترنت و سانسور را در حالی که هر کجا هستید دور بزنید. همچنین می توانید وب سایت های مسدود شده یا سایت های رسانه های اجتماعی را با سرور های رایگان را رفع انسداد کنید و فایروال ها را دور بزنید.
علاوه بر آن به وسیله این وی پی ان می توانید برنامه هایی مثل Netflix VPN، YouTube VPN، Instagram، Snapchat، Twitter، Facebook، Viber، Skype، WhatsApp، Wechat را به سادگی نصب کنید .

دانلود فیلترشکن موجو اندروید

 

دانلود فیلترشکن Monkey Vpn برای اندروید

حریم خصوصی بالا

به وسیله فیلتر شکن روسیه می توانید از ارتباط خود با فناوری های پیشرفته محافظت کنید. همچنین در این برنانه هیچ گزارشی از شما نگهداری نمی شود و مقصد ترافیک یا فعالیت آنلاین شما ردیابی نمی شود. این فیلتر شکن قوی ترین و مطمئن ترین رمزگذاری را برای شما انجام می دهد تا به صورت آنلاین محافظت شوید حتی اگر از وای فای عمومی استفاده کنید.

رمزگذاری بالای فیلتر شکن Vpn servers in Russia

این فیلتر شکن اتصال اینترنت شما را رمزگذاری می‌کند تا اشخاص ثالث نتوانند فعالیت آنلاین شما را ردیابی کنند . این امر باعث می‌ شود که امنیت اینترنت شما هنگام مرور سایت ها بالا برود ، به خصوص زمانی که از Wi-Fi رایگان عمومی استفاده می‌کنید.

دارای سرور های مختلف

سرور های سریع در سراسر جهان یکی از نکات مثبت این برنامه است .که دارای بیش از 1000 سرور پایدار در سراسر جهان است و به راحتی با یک کلیک می تواند به این سرور های با کیفیت در مناطق مختلف متصل شوید یا آن ها را به راحتی تغییر دهید . همچنین می‌توانید PUBG و سایر بازی های موبایل را به طور کامل تسریع کنید و سرعت دسترسی به وب سایت را افزایش دهید.

  چرا واتساپ وصل نمیشه

فیلتر شکن Vpn servers in Russia رایگان و در دسترس

فیلتر شکن کاملا رایگان به شما ارائه می شود و هنگام استفاده از آن نیازی به پیکربندی ندارید. فقط کافی است روی دکمه اتصال کلیک کنید تا بتوانید به سرور های مختلف متصل شوید و به صورت ایمن و ناشناس به اینترنت دسترسی داشته باشید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *