دانلود فیلتر شکن رایگان VPN SafetyX با لینک مستقیم


دانلود فیلتر شکن رایگان VPN SafetyX با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن VPN SafetyX برای آیفون بدون قطعی

با در نظر گرفتن فیلترینگ موجود در کشور و مسدود بودن بسیاری از سایت ها همه ما نیاز به یک برنامه قوی داریم. تا به وسیله آن بتوانیم تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببریم. و به راحتی برنامه های مورد نیاز خود را در وب‌‌سایت‌ های مختلف نصب کنیم. پیشنهاد ما به شما فیلتر شکن رایگان VPN SafetyX است. تا با اتصال به سرور های آن بتوانید برنامه های مختلف مانند اینستاگرام، تلگرام، واتساپ و اسنپ چت را نصب کنید. و از تمام امکانات آن ها بدون هیچ فیلتری بهره ببرید.

برنامه VPN SafetyX دارای سرور هایی در کشور های مختلف

ویژگی که باعث شده است این برنامه سرعت اتصالی شما را کاهش ندهد وجود سرور های پرسرعت در کشور های مختلف است. به دلیل تنوع بالا شما می‌ توانید به سادگی به هر سروری که می خواهید متصل شوید و با سرعت بسیار بالا هر چیزی را دانلود کنید. این سرور ها در کشور های مهم و اصلی مانند کانادا، انگلستان، هلند، بلژیک، فرانسه، دانمارک و دیگر کشور ها قرار داده شده‌ اند. تا بتوانید با اتصال به یکی از آن ها مروری سریع و نامحدود برای خود ایجاد کنید.

رمزگذاری از داده های خصوصی

یکی از وظیفه های مهم این برنامه رمزگذاری اطلاعات شما است و با این کار نمی گذارد هیچ داده خصوصی از اطلاعات شما به دست افراد ناشناس بیفتد. بنابراین بدون نگرانی از بابت به خطر افتادن اطلاعات خود می توانید مروری نامحدود در سایت ها داشته باشید. و از ایمنی اطلاعات و رمزهای عبور در گوشی همراه خود اطمینان حاصل کنید.

  دانلود فیلتر شکن Bingo Vpn با لینک مستقیم

نماگرفت

رایگان بودن تمام خدمات این برنامه VPN SafetyX

اگر دوست ندارید برای اتصال به فیلتر شکن هزینه ای پرداخت کنید، این برنامه گزینه مناسبی برای شما است. زیرا علاوه بر آن که از سرعت بالایی برخوردار است بابت سرور های پرسرعتش هزینه ای از شما دریافت نمی کند. تا بتوانید به صورت کاملاً رایگان به این سرور ها متصل شوید. و مروری راحت و ایمن در سرتاسر جهان برای خود به وجود آورید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *