دانلود فیلتر شکن VPNORZO برای آیفون


دانلود فیلتر شکن VPNORZO برای آیفون

دانلود فیلتر شکن نامحدود اُرزو

فیلتر شکن VPNORZO یکی از برترین سرویس های امن و نامحدود برای اندروید است. که باعث رفع انسداد وب سایت های مسدود شده و دور زدن برنامه های محدود شده می شود. همچنین باعث تماشای ویدیو های آنلاین، محافظت از نقاط اتصال WiFi و مرور اینترنت به صورت خصوصی و ناشناس می شود.

دانلود فیلترشکن نیو نود اندروید

 

دانلود فیلترشکن Whoer Vpn برای اندروید

سرور های رمزگذاری شده

این فیلتر شکن یک اتصال با سرعت بالا و رمزگذاری شده را برای تلفن هوشمند یا کامپیوتر شما فراهم می کند. که می توانید بازی های مورد علاقه خود را با بهترین سرور های رایگان در سراسر جهان در هر زمان و هر کجا انجام دهید. و به صورت ناشناس و خصوصی بدون ردیابی شدن مرور کنید و در صورت نیاز سرور خود را به مکانی دیگر تغییر دهید.

سرعت نامحدود فیلتر شکن VPNORZO

هزاران سرور پرسرعت این فیلتر شکن اتصال به اینترنت به صورت نامحدود را تضمین می کنند. چه در حال مرور وب، چه پخش جریانی یا بازی باشید، وی پی ان اُرزو سرعت های فوق العاده سریع و پایداری را به شما ارائه می دهد. علاوه بر این، محدودیت پهنای باند و سقف سرعت ندارد بنابراین می توانید دائم از آن استفاده کنید.

دسترسی به اینترنت ناشناس

هنگامی که به یک سرور ارائه شده توسط این فیلتر شکن متصل می شوید، آدرس IP شما تغییر می کند. در نتیجه، شما ناشناس می شوید و هیچ کس نمی تواند موقعیت مکانی و فعالیت های آنلاین شما را ردیابی کند.
تنها چیزی که نیاز دارید یک کلیک است و همزمان به شبکه جهانی متصل می شوید و ترافیک آنلاین خود را ایمن می کنید.

  دانلود فیلتر شکن We Vpn نسخه جدید

با فیلتر شکن VPNORZO چه کارهایی می توان انجام داد؟

با این برنامه می توانید از وب سایت ها و برنامه هایی استفاده کنید که قبلاً در دسترس شما نبودند و دسترسی خصوصی نامحدود به هر نوع محتوا داشته باشید. علاوه بر آن می توانید به راحتی سرور مورد نظرتان را در هر کشوری تغییر دهید و آدرس IP خود را پنهان کنید. به این صورت که می توانید هر کشوری را از لیست انتخاب کنید و مکان مورد نظر خود را تنها با یک کلیک تغییر دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *