دانلود فیلتر شکن اندروید VPN Lumos نسخه اصلی


دانلود فیلتر شکن اندروید VPN Lumos نسخه اصلی

دانلود لینک مستقیم برنامه رایگان VPN Lumos

برای اینکه بتوانیم برنامه های مورد علاقه خود مانند تلگرام و اینستاگرام که امروزه بسیار مورد توجه قرار گرفته است، را نصب و استفاده کنیم، نیاز به فیلتر شکن داریم. یکی از بهترین فیلتر شکن ها در این زمینه برنامه VPN Lumos است. که با نصب آن به سادگی می توانید هر برنامه ای که فیلتر شده است را نصب کنید. و از خدمات آن ها با امنیت و سرعت بسیار بالا استفاده کنید.

انجام تمام بازی ها در سراسر کشور

شما می توانید با این برنامه بازی های مورد نظر خود را نصب کنید و از سرعت بالایی که این برنامه در اختیار شما قرار می دهد، لذت ببرید. و نگرانی از بابت قطع شدن اتصال خود حین بازی کردن نداشته باشید. علاوه بر آن، این برنامه به هیچ عنوان امنیت شما را حین بازی کردن به خطر نمی‌ اندازد.

حفاظت از مکان اصلی خود توسط VPN Lumos

اگر می خواهید حین بازدید از سایت های مختلف از موقعیت مکانی خود محافظت کنید، فقط کافی است به یکی از سرورهای این برنامه متصل شوید. زیرا تمام این سرور ها رمزگذاری شده هستند و موقعیت مکانی شما را پنهان می‌ کنند. تا بتوانید با خیال راحت به هر سایتی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه مکان واقعیتان به دست کسی بیفتد.

نماگرفت

اتصال به سرور های VPN Lumos بدون محدودیت زمانی

شما می توانید در هر زمان از شبانه روز به سرور های این برنامه متصل شوید و بدون هیچگونه محدودیت به موارد دلخواه خود دسترسی پیدا کنید. یعنی زمانی که به سرور های این برنامه متصل هستید، اتصال شما به هیچ عنوان قطع و وصل نمی شود. و می توانید هر چند ساعت که می خواهید از آن استفاده کنید.

نماگرفت

بالا بردن امنیت اطلاعات خود

برای این که بتوانید هنگام استفاده از برنامه های مختلف امنیت خود را بالا ببرید و از تمام اطلاعات خود محافظت کنید. نیاز دارید به سرور های پرسرعت این برنامه که کاملا رمزگذاری شده اند متصل شوید. در این صورت هر داده ای از شما کاملا رمزگذاری و محافظت شده باقی می ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *