اتصال تصویری به فیلتر شکن VPN Jump247 در موبایل اندروید


اتصال تصویری به فیلتر شکن VPN Jump247 در موبایل اندروید

دانلود نسخه جدید برنامه قوی VPN Jump247

در کشور ما نصب فیلتر شکن‌ ها روز به روز بیشتر می‌ شود و این موضوع به خاطر فیلترینگ‌ های شدیدی است که بر سایت‌ ها و اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ اعمال شده است. و ما بدون استفاده از فیلتر شکن نمی‌ توانیم به موارد گفته شده دسترسی پیدا کنیم. بنابراین می‌ توانیم از فیلتر شکن‌ های پرسرعت کشور مانند VPN Jump247 استفاده کنیم. تا بتوانیم این نوع خدمات را رفع فیلتر کنیم.

نمایش محیط کاربری فیلتر شکن VPN Jump247 و اتصال به آن

رابط کاربری این فیلتر شکن به گونه‌ای است که وقتی شما وارد این برنامه می‌ شوید با دو گزینه به اسم وی پی ان و سرور روبرو می‌ شوید. که وی پی ان محیط اصلی این فیلتر شکن است. که اگر بر روی گزینه کانکت کلیک کنید فیلتر شکن به صورت خودکار شما را متصل می‌ کند.
گزینه سرور لیست سرور های مختلف این فیلتر شکن می‌ باشد. که در کشور های گوناگون وجود دارد و می‌ توانید به صورت دستی به آن ها متصل شوید.

خرید سرور های ستاره دار

وقتی که وارد لیست سرور های این برنامه شوید با چند سرور روبرو می‌ شوید که در کنار آن ها علامت ستاره وجود دارد. که آن ها رایگان نیستند و شما برای اینکه به آن ها متصل شوید باید سرور ها را خریداری کنید. البته این نوع سرور ها ویژگی‌ های بیشتری دارند که به چند مورد از آن ها اشاره می‌ کنیم:

  دانلود فیلتر شکن 4G VPN Speed برای اندروید بدون قطعی

۱_ حذف تبلیغات اضافه
۲_ رفع فیلتر کردن انواع خدمات مسدود شده
۳_ ساپورت کردن از انواع اینترنت ها
۴_ دریافت سرعت و قدرت بالاتر

Screenshot image

فقط مشکلی که وجود دارد این است که فیلتر شکن VPN Jump247 گاهی متصل نمی‌ شود و شما چند بار باید سرور خود را تغییر دهید. تا بتوانید به این برنامه متصل شوید. البته این مشکل در سرور های پرمیوم یا خریداری شده آن وجود ندارد. بلکه وقتی شما از سرور های رایگان استفاده می‌ کنید ممکن است اتصال شما برقرار نشود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *