دانلود فیلتر شکن VPN Gate Pro همراه با سرور های نامحدود


دانلود فیلتر شکن VPN Gate Pro همراه با سرور های نامحدود

نصب رایگان برنامه VPN Gate Pro برای ویندوز

تماشا کردن سایت‌ های دلخواهتان بدون محدودیت، افزایش سرعت هنگام بازی‌ های آنلاین با نصب فیلتر شکن VPN Gate Pro امکان‌ پذیر می‌‌ شود. چون این برنامه به شما کمک می‌ کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین فیلترینگ‌ ها را در کشورتان از بین ببرید. و به خدمات ایرانی و خارجی در سرتاسر کشورتان با سرعت عالی دسترسی پیدا کنید. بدون اینکه محدودیتی برای شما در نظر گرفته شود یا موقعیتتان به خطر بیفتد.

Screenshot image

تغییر دادن آدرس آی پی خود به صورت خودکار

هنگامی که از گزینه اتصال خودکار این برنامه برای متصل شدن استفاده می‌ کنید. به صورت خودکار آدرس آی پی شما هم تغییر می‌ کند. یعنی علاوه بر اینکه می‌ توانید سایت ها و برنامه‌ های فیلتر شده را باز کنید. به راحتی می‌ توانید از موقعیت مکانی خود محافظت کنید چون مکان اصلی کشور شما کاملاً مخفی می‌ شود.

فیلتر شکن VPN Gate Pro چه مقدار سرور دارد؟!

این برنامه دارای سرور های نامحدودی در سرتاسر جهان می‌ باشد. که شما می‌ توانید به صورت خودکار یا دستی به این سرورها متصل شوید و با مقایسه سرعت آن ها بهترین اتصال را برای خود ایجاد کنید. سرور های این برنامه در سرتاسر جهان پراکنده شده اند. ولی بیشترین سرورها را در کشور هایی مانند کره و ژاپن دارد. که بهتر است به این کشورها متصل شوید. چون سرعت بالاتری را برای شما ایجاد می‌ کند. ما در این قسمت ویدیویی برای شما تهیه کردیم تا بهتر با سرور های این برنامه آشنا شوید.

  دانلود فیلتر شکن Steganos Vpn برای گوشی همراه + نسخه جدید

برای استفاده از برنامه VPN Gate Pro هزینه ای پرداخت نکنید

یکی دیگر از ویژگی‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که شما برای استفاده از خدمات آن لازم نیست هیچگونه هزینه‌ای پرداخت کنید. بنابراین می‌ توانید به راحتی این برنامه را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید. و بدون پرداخت هزینه به سرور های پرسرعتش متصل شوید و فعالیت‌ های روزمره خود را در کشور انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *