دانلود فیلتر شکن پرسرعت Vpn Beaver Proxy بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن پرسرعت Vpn Beaver Proxy بدون قطعی

لینک دانلود برنامه رایگان Vpn Beaver Proxy

امروز فیلترینگ شدیدی بر کشور حاکم شده است. و ما نمی توانیم به بسیاری از خدمات موجود در کشور مانند برنامه های اینستاگرام، اسنپ چت، تلگرام، یوتیوب و استفاده کنیم. برای اینکه بتوانیم به راحتی این برنامه ها را نصب و یا از آن ها بهره ببریم، کافی است فیلتر شکن پرسرعت Vpn Beaver Proxy را بر روی گوشی اندرویدی خود نصب کنیم. با اتصال به سرور های این برنامه به راحتی می توانیم هر محدودیتی که در کشور وجود دارد را به سادگی از بین ببریم.

مرور در سایت ها با امنیت بالا

یکی از کارهایی که این برنامه برای شما انجام می دهد این است که از ردیابی شدن شما هنگام بازدید از سایت ها جلوگیری می کند. علاوه بر آن این فیلتر شکن تمام داده های مهم شما را از یک تونل رمزگذاری شده عبور می دهد. تا بتوانید با امنیت بسیار بالا به هر چیزی که می خواهید دسترسی پیدا کنید. و بدون سانسور به تمام سایت های موجود در کشور برسید و کاملا ناشناس باقی بمانید.

برنامه Vpn Beaver Proxy دارای اتصال خودکار

این فیلتر شکن دارای گزینه اتصال خودکار است. که اگر آن را لمس کنید، خود برنامه برای شما یکی از بهترین سرور ها که سرعت بالایی دارد را انتخاب می‌کند. شما می‌توانید به وسیله آن تمام محدودیت های موجود در کشور را از بین ببرید. همچنین اگر اتصال شما ضعیف شود، خود برنامه به صورت خودکار یک سرور دیگر را برای شما جایگزین می‌ کند. تا شما به هیچ عنوان قطعی این فیلتر شکن را تجربه نکنید.

  دانلود فیلترشکن تازه و نو

Screenshot image

فیلتر شکن Vpn Beaver Proxy دارای رمزگذاری های قوی

این فیلتر شکن تمام اطلاعات شما را رمزگذاری می کند. بنابراین می توانید با خیال آسوده به این برنامه متصل شوید و مروری ایمن و نامحدود در سراسر جهان داشته باشید. همچنین قابل ذکر است که این برنامه نیاز به ثبت نام ندارد. به همین دلیل اطلاعات مهمی از شما در دست برنامه نیست، که افراد سودجو بتوانند آن ها را به سرقت ببرند. پس با خیال راحت به سرور های این برنامه متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *