دانلود فیلتر شکن خارجی Viva VPN با سرور های فعال


دانلود فیلتر شکن خارجی Viva VPN با سرور های فعال

دانلود برنامه Viva VPN نسخه جدید + رایگان

در کشور ما یکی از شدید ترین نوع محدودیت‌ ها بر سایت‌ های مختلف از جمله سایت‌ های خارجی و اپلیکیشن‌ هایی مانند تلگرام و اینستاگرام اعمال شده است. که ما نمی‌ توانیم در کشور ایران به این خدمات دسترسی پیدا کنیم. و برای اینکه بتوانیم به خدمات گفته شده دست پیدا کنیم باید یک فیلتر شکن برای خود نصب کنیم. تا با تغییر دادن موقعیت مکانی خود بتوانیم از موارد خارجی استفاده کنیم.
یکی از فیلتر شکن‌ هایی که تقریباً معروف هم می‌ باشد برنامه Viva VPN نام دارد که از خدمات بسیار خوبی استفاده می کند که در ادامه به برخی از آن ها اشاره می‌ کنیم.

اتصال اتوماتیک و دستی به سرور های Viva VPN

برای متصل شدن به سرور های این برنامه و کار کردن با آن ما از دو روش می‌ توانیم اقدام کنیم:
ساده‌ ترین روش برای اتصال به سرور های پرسرعت این برنامه استفاده از قابلیت خودکار می‌ باشد. تا این فیلتر شکن بتواند خودش برای ما یکی از بهترین سرورها را انتخاب کند.
دومین روش که کمی زبان بر می‌ باشد اما خودمان بر اساس سلیقه می‌ توانیم سرور مورد نظرمان را انتخاب کنیم، روش دستی است. که باید وارد لیست سرورها شویم و یکی از کشور های خارجی را برای خود انتخاب کنیم.

تغییر سرور ها در صورت نیاز

تعداد سرور هایی که در این برنامه وجود دارد زیاد نمی‌ باشد به همین دلیل ممکن است گاهی ما دچار قطعی اتصال شویم و نتوانیم اتصال خوبی برای خود ایجاد کنیم.
بنابراین این فیلتر شکن گزینه‌ای در خود قرار داده است که اگر ما بر روی آن کلیک کنیم می‌ توانیم سرورها را رفرش کنیم. تا سرور های جدیدتری در اختیار ما قرار بگیرد و بتوانیم به آن ها متصل شویم.

تغییر لوکیشن جهت افزایش مرور با فیلتر شکن Viva VPN

همانطور که در ابتدا گفته شد ما فقط با تغییر دادن موقعیت مکانی خود می‌ توانیم به موارد خارجی فیلتر شده دسترسی پیدا کنیم. بنابراین این فیلتر شکن هم به خوبی این عمل را انجام می‌ دهد و علاوه بر اینکه به ما کمک می‌ کند تا بتوانیم سانسورها را دور بزنیم. باعث افزایش امنیت ما نیز می‌ شود چون در این صورت ردیابی و شناسایی نخواهیم شد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *