دانلود فیلتر شکن جدید Uni VPN Pro برای گوشی


دانلود فیلتر شکن جدید Uni VPN Pro برای گوشی

لینک مستقیم برنامه یونی وی پی ان پرو رایگان

در کشور ما فیلتر شکن‌ های متنوعی با نام‌ های مختلف وجود دارد، تا بتوانند نیازهای این حجم از کاربران را برطرف کنند. البته این فیلتر شکن‌ ها انواع مختلف دارند. بعضی از آن ها پولی و رایگان و بعضی از آن ها سرعت بسیار بالایی دارند. حتی ممکن است برخی از این فیلتر شکن‌ ها اصلاً کیفیت خوبی نداشته باشند تا بتوانند محدودیت‌ ها را برطرف کنند. ولی یکی از فیلتر شکن‌ هایی که در کشور ما وجود دارد و به صورت رایگان می‌ توانیم از آن استفاده کنیم،، برنامه Uni VPN Pro می‌ باشد. این فیلتر شکن رابط کاربری بسیار ساده‌ای دارد و از سرعت و کیفیت عالی هم برخوردار است تا بتواند نیاز کاربران خود را برطرف کند.

مهم ترین ویژگی فیلتر شکن Uni VPN Pro

یکی از قابلیت‌ های خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که شما به راحتی می‌ توانید از این برنامه و سرور هایش استفاده کنید. زیرا اگر این برنامه را نصب کنید متوجه می‌ شوید که این فیلتر شکن اصلاً گزینه‌‌ های پیچیده‌ ای ندارد. و تنها شما با یک ضربه می‌ توانید به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید.
بنابراین تمامی کاربران حتی آن هایی که دفعه اولشان است از فیلتر شکن استفاده می‌ کنند، می‌ توانند از این برنامه و خدماتش بهره ببرند.

Screenshot image

برخورداری از قابلیت کیل سوییچ

کیل سوییچ قابلیتی است که در برخی از فیلتر شکن ها وجود دارد. این برنامه نیز دارای این قابلیت می باشد. کارکرد این ویژگی بدین گونه است که اگر اتصال شما به صورت ناگهانی قطع شود. برنامه اینترنت شما را قطع می کند. تا از خطرات احتمالی جلوگیری کند و از این طریق امنیت شما را افزایش دهد. البته خیلی از افراد این قابلیت را بی فایده می دانند و آن را غیر فعال می کنند. اما به طور کلی این ویژگی می تواند امنیت شما را افزایش دهد.

  دانلود فیلتر شکن Insta Vpn نسخه اصلی برای اندروید

Screenshot image

بنابراین با توجه به ویژگی‌ های گفته شده شما می‌ توانید فیلتر شکن رایگان Uni VPN Pro را به راحتی بر روی گوشی‌ های اندرویدی خود نصب کنید. و از خدمات متعدد این برنامه از جمله ویژگی‌ های امنیتی، برای مروری راحت استفاده کنید و کارهای روزمره خود را با دور زدن فیلترینگ‌ ها انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *