دانلود فیلتر شکن قوی TunnelCat VPN برای آیفون


دانلود فیلتر شکن قوی TunnelCat VPN برای آیفون

نصب برنامه TunnelCat VPN برای گوشی همراه

جهت دور زدن سانسور های موجود در کشور فیلتر شکن TunnelCat VPN می‌ تواند به شما کمک کند. زیرا از قدرت بسیار بالایی برخوردار است و با وجود سرور های مختلفی که در کشور های متنوع دارد. باعث می‌ شود که موقعیت مکانی شما تغییر کند و به راحتی بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید.

در کشور ما بیشتر سایت‌ ها فیلتر هستند ولی اگر این برنامه را برای خود نصب کنیم و به آن متصل شویم. به راحتی می‌ توانیم هر نوع سایتی را برای خود باز کنیم و از خدمات موجود در آن با رمزگذاری اتصالات خود استفاده کنیم.

چگونه از برنامه TunnelCat VPN استفاده کنیم ؟!

این فیلتر شکن از سرور پروکسی‌ های پرسرعتی برخوردار است که در کشور های گوناگون وجود دارد. و شما به راحتی می‌ توانید به آن ها متصل شوید. زیرا این برنامه یک گزینه اصلی دارد که اگر شما آن را کلیک کنید به سرعت می‌ توانید آدرس آی پی خود را تغییر دهید و محدودیت‌ ها را در کشورتان از بین ببرید.

Screenshot image

رمزگذاری اتصالات

مهم ترین ویژگی این برنامه خصوصی کردن اطلاعات ما و فعالیت‌ هایمان در اینترنت است. که تمامی آن ها را از طریق عبور دادن از تونل‌ های رمزگذاری شده خصوصی می‌ کند. و باعث می‌ شود که ما بتوانیم در محیطی ایمن به گشت و گذار در سایت‌ ها بپردازیم.
همچنین این برنامه پروتکل‌ های متنوعی دارد که ما بر اساس نیاز خود می‌ توانیم از آن ها استفاده کنیم. که این موضوع باعث متمایز شدن این برنامه نسبت به فیلتر شکن‌ های دیگر می‌ شود.

  چگونه با پروکسی وارد تلگرام شویم

Screenshot image

استفاده از TunnelCat VPN بدون محدودیت

برای اینکه ما بتوانیم از خدمات این برنامه استفاده کنیم لازم نیست هیچگونه پیکربندی و تنظیمات اضافه‌ای انجام دهیم. تنها کافی است به سرور های این برنامه متصل شویم تا بتوانیم به صورت نامحدود فعالیت‌ های دلخواهمان را انجام دهیم. و نگران نباشیم که اتصالمان حین مرور قطع شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *