نصب برنامه رایگان TS VPN نسخه مود شده


نصب برنامه رایگان TS VPN نسخه مود شده

دانلود فیلتر شکن فعال TS VPN برای دستگاه آیفون

پس از بررسی‌ های متعدد و جستجو در بین فیلتر شکن‌ ها شما قطعاً با اسم فیلتر شکن TS VPN روبرو می‌شوید. چون این برنامه دارای سرور های بسیار سریع می‌ باشد. که می‌ تواند نیازهای شما را برآورده کند و کمک کند که بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید.
علاوه بر آن یکی دیگر از مهم‌ ترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد تونل‌ های رمزگذاری شده‌اش است. که کمک می‌ کند تا شما بتوانید تمام کارهای مهم و خصوصی خود را با این برنامه انجام دهید.

۱_ اتصال به سرور های TS VPN به صورت خودکار

این فیلتر شکن همانند بسیاری از برنامه‌ های موجود در کشور دارای گزینه اتصال خودکار می‌ باشد. که برای اتصال راحت‌تر ما می‌ توانیم از این گزینه استفاده کنیم. تا بتوانیم در یک چشم به هم زدن به یکی از سرور های پرسرعت این فیلتر شکن که در کشور های مختلف قرار دارند متصل شویم.

Screenshot image

۲_ انتخاب برنامه های دلخواه

ویژگی جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که شما می‌ توانید در این برنامه مشخص کنید که این فیلتر شکن در چه برنامه‌ هایی روشن باشد و در چه اپلیکیشن‌ هایی غیر فعال شود. این موضوع باعث می‌ شود که شما لازم نباشد برای هر بار استفاده از برنامه‌ های مختلف این فیلتر شکن را خاموش یا روشن کنید.

۳_ دارای تونل رمزگذاری شده

همانطور که در ابتدا به این موضوع اشاره شد یکی از مهم ترین ویژگی‌ هایی که این برنامه دارد تونل‌ های رمزگذاری شده‌اش می‌ باشد. که وقتی شما در سایت‌ های مختلف آنلاین می‌ شوید و داده‌ای را دانلود و آپلود می‌ کنید. تمام آن ها از تونل‌ های رمزگذاری شده این برنامه عبور داده می‌ شود. تا کسی متوجه نشود که شما چه کاری انجام می‌ دهید.

  با چه روشی می توان به سرور های SuperGuard VPN متصل شد؟!

۴_ ایجاد حساب در TS VPN جهت افزایش ایمنی

لازم به ذکر است که یکی از کارهایی که شما برای استفاده از این فیلتر شکن نیاز است انجام دهید این است که در این برنامه اکانت ایجاد کنید. و برای هر بار استفاده از این برنامه لازم است که رمز عبور خود را وارد کنید. این موضوع کمک می‌ کند تا ایمنی شما افزایش پیدا کند و کسی به برنامه شما دسترسی پیدا نکند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *