دانلود فیلتر شکن رایگان Trout Vpn + برای اندروید


دانلود فیلتر شکن رایگان Trout Vpn + برای اندروید

نسخه اصلی برنامه Trout Vpn

برنامه Trout Vpn به شما در دور زدن محدودیت ها و فیلترینگ اعمال شده در اینترنت کمک می کند. و سبب می‌ شود شما بتوانید به راحتی به تمامی محتوای مورد نیازتان در سایت ها و برنامه های مسدود شده دسترسی پیدا کنید. علاوه‌ بر آن امکان نصب و‌ انجام تمام بازی ها برای شما امکان پذیر می شود. و می توانید از سرعت بالای این برنامه بهره ببرید.

افزایش امنیت تلفن همراه شما

اگر نگران این هستید که اطلاعات گوشی شما به سرقت برود و‌ داده هایتان به خطر بیفتد. نیاز است این فیلتر شکن را نصب کنید. زیرا از گوشی شما با امنیت بالا محافظت می کند و نمی گذارد هیچ اطلاعاتی از شما ردیابی شود . پس می توانید با اتصال به سرور های این برنامه مروری ایمن و پرسرعت داشتت باشید.

دسترسی به موارد محدود شده با برنامه Trout Vpn

شما با استفاده از این برنامه می توانید به راحتی از خدمات شبکه های اجتماعی فیلتر شده استفاده کنید. و از امتیازات آن ها بهره ببرید. همچنین شما با استفاده از این برنامه و سرعت بی نظیرش می توانید به تماشای سریال و فیلم به صورت آنلاین و با بالاترین کیفیت بپردازید.

Screenshot image

انجام بازی های مختلف

شما با این برنامه می توانید هر بازی را از هر کشوری برای خود دانلود و نصب کنید. و با کیفیت بالا از آن ها در هر زمان استفاده کنید.‌ علاوه بر آن این برنامه به هیچ عنوان سرعت شما را هنگام بازی کردن کاهش نمی‌ دهد. و با هر نوع اینترنت و هر سرعتی می توانید به سرور های این برنامه برای انجام بازی‌ های مختلف متصل شوید.

  vpn- free دانلود مستقیم

جلوگیری از ردیابی شدن توسط Trout Vpn

حفاظت از آدرس آی پی شما یکی از کار هایی است که این فیلتر شکن برای شما انجام می دهد. بنابراین فقط کافی است به سرور های این برنامه متصل شوید. تا آدرس آن کشوری که به آن متصل شده اید را به عنوان موقعیت مکانی شما نمایش دهد. در این صورت می‌ توانید با امنیت بالا در سایت های مختلف به گشت و گذار بپردازید. بدون اینکه توسط افراد ناشناس ردیابی شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *