نصب برنامه فعال TravelVPN برای گوشی های همراه


نصب برنامه فعال TravelVPN برای گوشی های همراه

دانلود TravelVPN برای ویندوز بدون محدودیت زمانی

برای دسترسی به خدمات روز دنیا از جمله رفع فیلتر کردن برنامه، سایت‌ ها و بازی‌ های مختلف شما می‌ توانید با خیال راحت فیلتر شکن TravelVPN را بر روی دستگاه‌ های اندرویدی و دیگر دستگاه‌ های خود نصب کنید. و با اتصال به سرور های پرسرعت این برنامه به هر نوع خدماتی که می‌ خواهید با ایمنی بالا دست پیدا کنید.

تماشای ویدیو ها در برنامه TravelVPN بدون سانسور

به جز موارد گفته شده شما وقتی این فیلتر شکن را نصب می‌ کنید و به آن متصل می‌ شوید. به راحتی می‌ توانید انواع ویدیو ها را چه در سایت‌ های مختلف و چه در اپلیکیشن‌ های متفاوت با سرعت و کیفیت بالا تماشا کنید. همچنین این برنامه باعث می‌ شود که سانسور تمام فیلم ها از بین برود.

Screenshot image

افزایش امنیت دیجیتال

این فیلتر شکن دارای گزینه‌ای می‌ باشد که به صورت خودکار امنیت شما را بررسی می کند. تا متوجه شود که با اینترنتی که از آن استفاده می‌ کنید امنیت شما تامین می‌ شود یا خیر. در این صورت اگر داده‌ های شما در معرض خطر باشد این فیلتر شکن به شما اخطار می‌ دهد. چون امنیت شما برای این برنامه بسیار مهم است.

Screenshot image

برقراری اتصالی پایدار و نامحدود توسط TravelVPN

هنگامی که به سرور های این فیلتر شکن به صورت خودکار یا دستی متصل می‌ شوید. این برنامه برای شما اتصالی پایدار و نامحدود ایجاد می‌ کند. یعنی به هر اندازه که بخواهید می‌ توانید از این فیلتر شکن و سرور هایش استفاده کنید. بدون اینکه اتصال شما ضعیف شود.

  دانلود فیلتر شکن Cryptex VPN برای اندروید + رایگان

Screenshot image

دارای بیش از ۱۵۰۰ سرور

ویژگی بسیار خوب و مهمی که این فیلتر شکن دارد، سرور های آن می‌ باشد که به بیش از ۱۵۰۰ تا می‌ رسد و این موضوع باعث می‌ شود که هر چقدر کاربران این برنامه افزایش پیدا کنند. این فیلتر شکن بتواند از پس آن ها بر بیاید و ما هیچگونه قطعی اتصال را تجربه نکنیم.
علاوه بر آن هنگام متصل شدن به سرورها، سرعتشان در کنارشان نمایش داده می‌ شود تا ما بتوانیم بهترین را انتخاب کنیم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *