نصب اسان tok vpn برای تبلت


نصب اسان tok vpn برای تبلت 

دانلود فیلتر شکن tok vpn بدون محدودیت

وقتی که شما این فیلتر شکن قوی و قدرتمند را بر روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب می‌ کنید. اولین چیزی که باید انتخاب کنید نوع اینترنت شما است. که بر اساس اینترنت خود ایرانسل، همراه اول، رایتل و مخابرات می‌ باشد. می‌ توانید یکی را انتخاب کنید تا بتوانید به سرور مخصوص نت خود متصل شوید.به دلیل اینکه این فیلتر شکن از رابط کاربری بسیار ساده و روانی استفاده می‌ کند تنها دارای گزینه اتصال خودکار است. که کافی است شما بر روی آن ضربه بزنید و منتظر بمانید تا این برنامه سروری متناسب با نوع اینترنت شما برایتان انتخاب کند. و پس از آن اتصالتان برقرار شود و بتوانید محدودیت‌ ها را دور بزنید.

عدم ذخیره اطلاعات مهم فیلتر شکن tok vpn

به دلیل اینکه این فیلتر شکن هیچگونه گزینه اضافه‌ای ندارد و در آن ثبت نامی صورت نمی‌ گیرد. اطلاعات شما کاملاً خصوصی باقی می‌ ماند و می‌ توانید فعالیت‌ های خود را با این فیلتر شکن ایرانی به راحتی انجام دهید. بدون اینکه اطلاعات شما در معرض خطر قرار بگیرند.

بالا بردن سرعت اینترنت فیلتر شکن tok vpn

همچنین اگر دوست دارید از این فیلتر شکن برای تماشای فیلم‌ های مختلف استفاده کنید، لازم نیست نگران قطعی اتصال خود باشید. چون این برنامه سرعت اینترنت شما را افزایش می‌ دهد. تا بتوانید با بالاترین کیفیت هر نوع ویدیویی را از سایت‌ های مختلف تماشا کنید و حتی شما به راحتی می توانید با سرعت عالی فیلم‌ ها را برای خود از سایت ها یا برنامه های مختلف دانلود کنید.

این برنامه از ویژگی های بی نظیری برخوردار است برای مثال :

سرعت بی نظیر سرور های مختلف

سرور های متعدد در سراسر کشور

امنیت بسیار بالا

استفاده آسان از سرور ها

پشتیبانی قوی در تمام شبانه روز

ودر اخر میتوانید با دوستان خود این فیلتر شکن  را به اشتراک بگذارید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *