دانلود Thundering VPN برای تماشای فیلم بدون سانسور


دانلود Thundering VPN برای تماشای فیلم بدون سانسور

دانلود فیلتر شکن رایگان Thundering VPN برای کامپیوتر

فعال‌ ترین فیلتر شکن‌ ها در کشور ما برنامه‌ هایی هستند که دارای سرور های مختلف در سراسر جهان اند. چون با افزایش تعداد کاربران این برنامه‌ ها از دسترس خارج نمی‌ شود و به ما کمک می‌ کنند تا بتوانیم محدودیت‌ ها را دور بزنیم.
فیلتر شکنی فعال که می‌ خواهیم در اینجا به شما معرفی کنیم، برنامه Thundering VPN نام دارد. چون از سرور های جهانی برخوردار است. که با استفاده از آن ها می‌ توانید به خدمات مختلف دست پیدا کنید.

با فیلتر شکن Thundering VPN چه مواردی را می‌ توان رفع فیلتر کرد؟!

۱_ انواع بازی های آنلاین: اگر دوست دارید با سرعت عالی و پینگ پایین بازی‌ های آنلاین موجود در کشور خود را انجام دهید و از آن ها لذت ببرید. این فیلتر شکن بهترین گزینه برای شما می‌ باشد. چون حین بازی کردن به هیچ عنوان اتصالتان قطع نمی شود.

۲_ ویدیو های مختلف در سایت های جهانی: تماشای ویدیو های آنلاین سراسر جهان بدون سانسور با اتصال به سرور های این برنامه امکان‌ پذیر است. و به شما کمک می‌ کند تا بتوانید با بهترین کیفیت انواع فیلم‌ ها و سریال‌ ها را تماشا کنید.

۳_ پیام رسان های خارجی: یکی از بزرگترین دغدغه‌ای که کاربران اینترنت دارند. فیلتر بودن پیام رسان‌ های مختلف مانند تلگرام، اینستاگرام و واتساپ می‌ باشد. که این برنامه به خوبی کمک می‌ کند تا فیلتر موجود در این برنامه‌ ها را از بین ببرید و به راحتی با افراد دیگر ارتباط بگیرید.

  دانلود فیلتر شکن aiVPN برای آیفون بدون محدودیت

Screenshot image

Screenshot image

با اتصال خودکار به Thundering VPN محیطی پایدار و سرعتی بالا دریافت کنید!

بعد از اینکه اتصال شما به صورت خودکار یا دستی به سرور های این برنامه ایجاد شد. می‌ توانید از محیط پایدار و پرسرعتی که این فیلتر شکن برای شما ایجاد کرده است استفاده کنید. و تمام خدمات روزانه خود را در بستری ایمن انجام دهید.
علاوه بر آن بهتر است که از اتصال خودکار این برنامه استفاده کنید. چون متناسب با نوع اینترنت شما و محیطی که در آن قرار دارید یکی از بهترین سرور هایش را برایتان انتخاب می‌ کند.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *