روش خرید اکانت پرمیوم فیلتر شکن Telleport VPN


روش خرید اکانت پرمیوم فیلتر شکن Telleport VPN

دانلود فیلتر شکن Telleport VPN برای ویندوز جدید

یکی از برنامه‌ هایی که می‌ تواند برای شما شرایطی را ایجاد کند تا بتوانید به راحتی با آن محدودیت‌ های موجود در کشور خود غلبه کنید و انواع سانسورها را از بین ببرید، فیلتر شکن Telleport VPN می‌ باشد. علت اینکه می‌ خواهیم در اینجا این برنامه را معرفی کنیم سرعت بسیار بالای سرور های آن است. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید محدودیت‌ ها را به راحتی دور بزنید.

ایجاد حساب کاربری

این فیلتر شکن برای اینکه شما بتوانید اتصالی ایمن‌تر ایجاد کنید. در ابتدا از شما می‌ خواهد که در این فیلتر شکن ثبت نام کنید و برای خود اکانت ایجاد کنید. که می‌ توانید اکانت خود را با استفاده از ایمیل و گوگل به وجود آورید. تا بتوانید با خیال راحت از این برنامه استفاده کنید و از ردیابی شدن اطلاعات خود جلوگیری کنید.

مشاهده انواع سرور های Telleport VPN همراه با روش اتصال

درست است که شما می‌ توانید به صورت خودکار به سرور های قوی و فعال این برنامه متصل شوید. اما اگر وارد لیست سرور های این برنامه شوید مشاهده می‌ کنید که این فیلتر شکن فقط سه سرور رایگان دارد که در کشور های آمریکا و آلمان قرار دارند. که می‌ تواند با یک ضربه به آن ها متصل شوید.
سپس بیشترین سرور های این برنامه پرمیوم هستند که برای دریافت خدمات بهتر و اتصال به صورت پایدارتر کافی است این سرور های پرمیوم را به قیمت مناسب خریداری کنید و به آن ها متصل شوید.

  دانلود فیلتر شکن VPN Window برای کامپیوتر

استفاده از سرور ها با حجم محدود

یکی از نکات منفی که این فیلتر شکن دارد این است که شما فقط به اندازه دو گیگ می‌ توانید از سرور های رایگان این برنامه استفاده کنید. و پس از آن اتصال شما قطع می‌ شود و پس از آن مجبور هستید از سرور های پرمیوم این برنامه استفاده کنید تا بتوانید محدودیت‌ های کشور خود را از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *