دانلود فیلتر شکن جدید SXP VPN برای ویندوز


دانلود فیلتر شکن جدید SXP VPN برای ویندوز

دانلود برنامه SXP VPN با لینک مستقیم

اگر به دنبال فیلتر شکنی می‌ گردید که بتواند تمام نیازهای شما را به صورت یکجا برآورده کند و از اطلاعات موجود در دستگاهتان محافظت کند. می‌ توانید فیلتر شکن SXP VPN را نصب کنید. چون این برنامه با قدرت بسیار بالای خود می‌ تواند انواع محدودیت‌ ها را از بین ببرد. تا شما بتوانید به خدمات دلخواهتان دسترسی پیدا کنید.

دارای گزینه اتصال هوشمند

برای اینکه شما بتوانید از این فیلتر شکن استفاده کنید و به سرور های پرسرعتش متصل شوید، می‌ توانید گزینه اتصال خودکار این برنامه را لمس کنید. این گزینه باعث می‌ شود که شما به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید. و این برنامه هر سری برای شما بهترین سرور را انتخاب می‌ کند تا همیشه اتصالی با کیفیت داشته باشید.

Screenshot image

مروری نامحدود در کشور با فیلتر شکن SXP VPN

تا وقتی که این برنامه برای شما روشن است و به سرور های آن متصل هستید، می‌ توانید مروری نامحدود در کشور داشته باشید و هر نوع فیلترینگی را از بین ببرید. همچنین لازم نیست نگران قطع شدن اتصال خود باشید. چون این برنامه کاملاً نامحدود می‌ باشد تا در هر زمان و به هر مقدار که بخواهید از آن استفاده کنید.

پنهان کردن آدرس IP

همانطور که گفته شد این فیلتر شکن تمام نیازهای شما را برآورده می‌ کند و یکی از خصوصیت‌ های خوبش پنهان کردن موقعیت مکانی شما یا همان آدرس آی پی کشورتان است. که این موضوع باعث می‌ شود از ردیابی شدن اطلاعاتتان به دست افراد ناشناس جلوگیری کنید. و در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف با خیال راحت آنلاین شوید.

  سرور و رمز پروکسی mtproto

Screenshot image

برنامه SXP VPN برخورداری از پرسرعت ترین سرور ها

وقتی وارد این فیلتر شکن می‌ شوید با لیست نامحدودی از سرور ها روبرو می‌‌ شوید. که تمامی آن ها با سرعت عالی و به صورت رایگان در اختیار شما قرار می‌ گیرد. تا بتوانید از هر کدام از آن ها که می‌ خواهید استفاده کنید. البته این برنامه سرور های پرمیوم هم دارد که در صورت نیاز می‌ توانید آن ها را خریداری کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *