دریافت آخرین نسخه فیلتر شکن Swiss VPN برای آیفون


دریافت آخرین نسخه فیلتر شکن Swiss VPN برای آیفون

نصب برنامه Swiss VPN برای ویندوز

همانطور که همه کاربران مطلع هستند در کشور ایران فیلتر شکن‌ های متعددی وارد بازار شده است. و این موضوع فقط به خاطر این است که کاربران ایرانی با اینترنت موجود در کشورشان نمی‌ توانند به بسیاری از سایت‌ ها و برنامه‌ ها دسترسی پیدا کنند.
بنابراین نیاز دارند که یکی از این فیلتر شکن‌ ها را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنند. تا با تغییر دادن موقعیت مکانی خود بتواند فیلترینگ ها را از بین ببرند. یک نوع از فیلتر شکن‌ ها مختص کشور های خاصی است که با نصب آن ها می‌ توانیم به سرور های مخصوص آن کشورها دسترسی پیدا کنید. که یکی از این برنامه‌ ها فیلتر شکن Swiss VPN می‌ باشد. که به راحتی می‌ توانید آن را از گوگل پلی به صورت رایگان برای خود نصب کنید و از خدمات عالی آن استفاده کنید.

ثبت نام در برنامه Swiss VPN

شما برای اینکه بتوانید از خدمات این برنامه استفاده کنید و به سرور های پرسرعت این برنامه در کشور سوئیس متصل شوید. ابتدا لازم است که در این برنامه ثبت نام انجام دهید. که فقط کافی است ایمیل خود و یک رمز عبور شخصی برای خود ایجاد کنید. تا بتوانید وارد این برنامه شوید و از خدمات آن استفاده کنید.

Screenshot image

زبان اصلی سوئیسی

فقط یکی از مشکلاتی که این فیلتر شکن دارد این است که زبان پیش فرض این برنامه سوئیسی می‌ باشد. به همین دلیل ممکن است برخی از کاربران که تازه وارد باشند نتوانند از این برنامه استفاده کنند. ولی به علت اینکه محیط کاربری این فیلتر شکن بسیار آسان است هر کسی می‌ تواند به سادگی از این برنامه استفاده کند.

پس از انجام مراحل گفته شده شما وارد محیط کاربری این فیلتر شکن می‌ شوید و به راحتی می‌ توانید با استفاده از گزینه خودکار به یکی از پرسرعت‌ ترین سرور های این برنامه در کشور سوئیس متصل شوید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *