دانلود فیلتر شکن Swift VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Swift VPN برای گوشی همراه

دانلود فیلتر شکن پرسرعت Swift VPN برای کامپیوتر

یکی از برنامه های پر سرعتی که ما می‌ خواهیم در اینجا به شما معرفی کنیم فیلتر شکن Swift VPN است. که با نصب آن بر روی گوشی های همراه و یا کامپیوتر خود می توانید به خدمات مورد نظرتان در کشور که امروز محدودیت شدیدی بر آن ها اعمال شده است دسترسی پیدا کنید و در یک چشم به هم زدن آن ها را رفع انسداد کنید.

حفاظت از اطلاعات مهم شما

از اقدامات امنیتی که این فیلتر شکن در راستای افزایش حریم خصوصی شما انجام می دهد، این است که به هیچ شخص ناشناسی اجازه نمی‌ دهد که به اطلاعات مهم شما دسترسی پیدا کند. پس می توانید از این برنامه برای کارهای روزمره خود استفاده کنید و از حفاظت اطلاعات خصوصی خود به دست این برنامه اطمینان حاصل کنید.

Screenshot image

ایجاد اتصالی پرقدرت و با کیفیت با نصب برنامه Swift VPN

یکی از نکات مثبتی که این فیلتر شکن دارد این است که برای شما یک اتصال پرقدرت و باکیفیت ایجاد می کند. به صورتی که وقتی شما به این برنامه متصل می‌ شوید، می‌ توانید هر محدودیتی را به سادگی از بین ببرید. البته سرعت این برنامه آنقدر بالا است که شما حین رفع انسداد اصلاً با مشکل مواجه نمی شوید.

جلوگیری از ردیابی شدن

این فیلتر شکن به شما این تضمین را می‌ دهد تا از ردیابی شدن اطلاعات خصوصی شما به دست افراد ناشناس جلوگیری کند. پس می توانید با اطمینان خاطر، از این برنامه برای انجام کارهای روزمره خود استفاده کنید. تا علاوه بر دور زدن محدودیت ها بتوانید به ایمنی بالا دست پیدا کنید.

Screenshot image

رایگان بودن تمامی خدمات برنامه Swift VPN

تمامی خدمات این برنامه کاملا رایگان هستند و شما برای اینکه بتوانید از آن ها استفاده کنید لازم نیست هزینه اضافی پرداخت کنید. به صورتی که می توانید به سادگی این فیلتر شکن را برای خود نصب کنید و از سرور های پرسرعتش استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *