دانلود فیلتر شکن قوی و پرسرعت Super Sky Vpn برای اندروید


دانلود فیلتر شکن قوی و پرسرعت Super Sky Vpn برای اندروید

دانلود مستقیم فیلتر شکن سوپر اسکای وی پی ان نسخه جدید

فیلتر شکن قوی و پرسرعت Super Sky Vpn برای اندروید می باشد که با استفاده از آن می توانید به پرسرعت ترین سرور های دنیا متصل شوید. با این فیلترشکن از تمامی فیلترینگ ها عبور کنید و بدون محدودیت از آن استفاده کنید. تمامی سایت ها با این برنامه رفع انسداد می شود و می توانید مروری امن داشته باشید .

دانلود فیلترشکن استار اندروید

 

دانلود فیلترشکن GeckoVpn برای اندروید

 

پرسرعت و رایگان

از طریق فیلترشکن سوپر اسکای با سرعت بالا و بدون محدودیت می توانید صفحات وب خود را مرور کنید .اگر سرعت یک سرور مناسب نبود به راحتی می توانید کشور دیگر را انتخاب کنید و از سرعت بالای این فیلتر شکن به صورت رایگان لذت ببرید .

قابل استفاده در هر نوع شبکه ای

این برنامه رایگان قابل استفاده در Wi-Fi و شبکه دیتا 4G / 3G است. به هیچ عنوان نگران نبود دسترسی به Wi-Fi نباشید، چون با این فیلتر شکن قوی در هر جا که باشید می توانید از شبکه های پرسرعت بدون قطعی اینترنت استفاده کنید.

دسترسی ناشناس به اینترنت با Super Sky Vpn

این فیلتر شکن بهترین برنامه رایگان برای رفع انسداد و دور زدن برنامه های مسدود شده است. به سادگی می تواند از حریم خصوصی و هویت آنلاین شما محافظت کند و به شما امکان می دهد به صورت ناشناس وب را از هر کجا مرور کنید.

حفاظت کامل از اطلاعات شخصی

با نسخه جدید این برنامه قوی در هر وب سایتی و از هر مکانی ناشناس و ردیابی نشده باقی بمانید. همچنین ما از حریم خصوصی شما با تغییر مکان فیزیکی (آدرس IP) محافظت می کنیم. بنابراین وب سایت ها، هکرها و تبلیغ کنندگان، به هیچ عنوان نمی توانند شما را ردیابی کنند.

  دانلود deeproxy برای تلگرام

 

روش کار با فیلتر شکن Super Sky Vpn

این فیلتر شکن اتصال بین دستگاه شما و اینترنت را رمزگذاری می کند . نه تنها از ترافیک مرور شما محافظت می کند، بلکه از تمام داده هایی که از دستگاه شما می آید و به اینترنت می رود محافظت می کند. بنابراین همیشه ایمن باقی می مانید .


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *