دانلود فیلتر شکن پرسرعت superfast vpn


دانلود فیلتر شکن پرسرعت superfast vpn

دانلود سوپر فست وی پی ان با لینک مستقیم

اگر به دنبال یک فیلتر شکن می‌ گردید که علاوه بر ارائه خدمات پرسرعت، ایمنی شما را تضمین کند. می‌ توانید از فیلتر شکن superfast vpn استفاده کنید. این برنامه رابط کاربری بسیار زیبایی دارد. که در همان ابتدا تمامی کاربران را به خود جذب می‌کند و شما ترغیب می‌ شوید که فقط از این فیلتر شکن برای خود استفاده کنید.
این فیلتر شکن به صورت رایگان در کشور ما وجود دارد. که می‌ توانید آن را توسط لینک‌ های مستقیم بر روی انواع دستگاه‌ های خود نصب کنید و از خدمات متعددش استفاده کنید.

این فیلتر شکن هم مانند سایر فیلتر شکن‌ ها به دو روش متصل می‌ شود. یکی اتصال خودکار که ما می‌ توانیم در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شویم. و دیگری اتصال دستی که با مراجعه به سرور های این برنامه می‌ توانیم سرور دلخواه خود را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم.

Screenshot image

افزایش امنیت داده های شخصی توسط superfast vpn

همانطور که در ابتدا گفته شد این فیلتر شکن حریم خصوصی ما را افزایش می‌ دهد و نمی‌ گذارد هیچ شخص ناشناسی به داده‌ های ما دسترسی پیدا کند. به این صورت که تمامی اطلاعات مهم ما را رمزگذاری می‌ کند. و باعث می‌ شود که ما در محیط خصوصی فعالیت‌ های خود را انجام دهیم و به هیچ عنوان ردیابی نشویم.

سرور های پرسرعت superfast vpn اما با تعداد کم

برای اینکه از روش دستی استفاده کنید باید وارد لیست سرور های این برنامه شوید. در این صورت وقتی سرور های این برنامه را مشاهده می‌‌ کنید با تعداد کمی روبرو می‌ شوید. اما همین تعداد می‌ توانند پاسخگوی نیازهای شما باشند. زیرا تمامی آن ها سرعت و کیفیت بسیار مناسبی دارند.
در نتیجه شما با این فیلتر شکن جذاب و پرسرعت می‌ توانید نیازهای خود را برآورده کنید. و محدودیت‌ هایی که در کشور شما اعمال شده است را به سادگی از بین ببرید و در کنار آن از تمامی اطلاعات موجود در دستگاه خود محافظت کنید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *