دانلود فیلتر شکن Storm VPN برای کامپیوتر


دانلود فیلتر شکن Storm VPN برای کامپیوتر

دانلود نسخه اصلی برنامه Storm VPN رایگان

ما همیشه برای دستگاه خود نیاز نیست که از فیلتر شکن‌ های محبوب استفاده کنیم. گاهی فیلتر شکن‌ هایی که به تازگی وارد بازار شده‌ اند سرعتشان خیلی بهتر از فیلتر شکن‌ های شناخته شده است. زیرا این برنامه‌ ها سرور های پرسرعتی دارند، که هنوز ترافیک زیادی بر آن ها اعمال نشده است. به همین دلیل می‌ توانند سرعت عالی را در اختیار ما بگذارند تا بتوانیم حتی قوی‌ ترین نوع فیلترینگ‌ ها را هم از بین ببریم. یکی از این فیلتر شکن‌ ها برنامه Storm VPN می‌ باشد، که خدمات خوبی را می‌ تواند در اختیار ما بگذارد.

Screenshot image

آیا تمامی سرور های برنامه Storm VPN رایگان است؟!

هنگامی که شما می‌‌ خواهید به سرور های این برنامه متصل شوید گاهی ممکن است با کلمه وی‌ آی‌ پی روبرو شوید. یا حتی اگر می‌ خواهید به آن ها متصل شوید، نتوانید. این موضوع به خاطر این است که همه سرور های این برنامه رایگان نیستند و شما برای اینکه بتوانید به این سرور ها که به طبع پرسرعت‌ تر هستند متصل شوید. لازم است که آن ها را خریداری کنید. حال این سرور های خریداری شده یک سری ویژگی‌ های متمایز دارد که شامل موارد زیر می‌ شود:

۱_ سرعت و کیفیت بالاتر
۲_ رمزگذاری تمامی داده‌ها هنگام انتقال
۳_ استفاده به صورت نامحدود
۴_ رفع انسداد قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها
۵_ قابلیت اتصال با انواع اینترنت‌ ها
۶_ امکان اتصال به سرور ها با چندین دستگاه بدون کاهش سرعت

  دانلود ملون وی پی ان برای اندروید

Screenshot image

با فیلتر شکن Storm VPN داده های خود را رمزگذاری کنید

امنیتی که این فیلتر شکن در اختیار شما می‌ گذارد بسیار بالا است. به همین دلیل می‌ توانید در تمام سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف آنلاین شوید. و هر چیزی که دانلود یا آپلود کنید توسط این برنامه رمزگذاری می‌ شود و هیچ شخص ناشناسی متوجه نشود که شما چه کاری انجام می‌ دهید. البته در نسخه پرمیوم این برنامه رمزگذاری قوی‌ تری انجام می‌ شود. به صورتی که به هیچ عنوان امکان ندارد کسی داده‌ های شما را به سرقت ببرد. یا متوجه شود که موقعیت مکانی واقعی شما در کجا قرار دارد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *