دانلود فیلتر شکن امن و رایگان Stay Safe VPN


دانلود فیلتر شکن امن و رایگان Stay Safe VPN

دانلود برنامه Stay Safe VPN برای کامپیوتر

یکی از فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ایران که به شما این اطمینان را می‌ دهد تا از تمامی فعالیت‌ های موجود در گوشی همراه شما محافظت کند. و نگذارد افراد ناشناس موقعیت شما را ردیابی کنند، فیلتر‌ شکن Stay Safe VPN می‌ باشد. این برنامه با سرور های پرقدرت خود انواع سایت‌ های فیلتر شده را رفع انسداد می‌ کند. همچنین باعث می‌ شود که شما بتوانید به صورت رایگان فعالیت‌ های دلخواهتان را در کشور انجام دهید بدون اینکه محدودیتی بر سد راه شما قرار بگیرد.

انتخاب آسان سرور ها

به صورت کلی کار کردن با این فیلتر شکن بسیار راحت می‌ باشد. زیرا دارای گزینه‌ های مختلف نیست و تنها با یک گزینه شما می‌ توانید به سروری پرسرعت متصل شوید. برای این کار هم لازم نیست مراحل سختی را طی کنید. بلکه فقط با یک ضربه می‌ توانید به قوی‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید و با خروج از فیلتر شکن، انواع فیلترینگ ها را از بین ببرید.

Screenshot image

برنامه Stay Safe VPN برخورداری از سرور های جهانی

در این فیلتر شکن سرور های مختلف و نامحدودی وجود دارد که به راحتی می‌ توانید به هر کدام از آن ها متصل شوید. نکته خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که تمامی خدماتش از جمله سرور هایش رایگان اند و تنها با یک ضربه می‌ توانید به سرور های پرقدرت این برنامه متصل شوید.
وقتی که به سرورها متصل شدید، اتصالی نامحدود و با کیفیت برای شما ایجاد می‌ شود. تا بتوانید به هر اندازه که می‌ خواهید از این برنامه استفاده کنید.

  دانلود مگا وی پی ان برای اندروید

Screenshot image

مراقبت از فعالیت های آنلاین و مهم

همانطور که از اسم این فیلتر شکن مشخص است و در ادامه توضیح مختصری به این موضوع شد. این فیلتر شکن تمام فعالیت‌ های شما را خصوصی می‌ کند. و باعث می‌ شود که شما بتوانید در بستری ایمن فعالیت‌ های دلخواهتان را انجام دهید.
همچنین برنامه Stay Safe VPN نمی‌ گذارد هیچ شخص ناشناسی متوجه شود که شما در چه کشوری قرار دارید و چه کاری انجام می‌ دهید. به همین دلیل با نصب این برنامه بر روی گوشی همراه خود می‌ توانید به صورت ایمن و ناشناس کارهای دلخواهتان را انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *