دانلود فیلتر شکن Start VPN برای گوشی اندروید


دانلود فیلتر شکن Start VPN برای گوشی اندروید

فیلتر شکن رایگان استارت وی پی ان

فیلتر شکن‌ ها یکی از مهم ترین ابزارهایی هستند که برای دور زدن محدودیت‌ های موجود در کشور و از بین بردن فیلترینگ سایت‌ ها به ما کمک می‌ کنند. به همین دلیل نصب یک فیلتر شکن امری ضروری است. که ما می‌ توانیم برنامه Start VPN را به صورت رایگان برای خود نصب کنیم. زیرا این فیلتر شکن دارای سرور های مختلفی است که می‌ تواند برای از بین بردن سانسورها به ما کمک کند.

دارای لیست نامحدود سرور ها

در این فیلتر شکن بیش از ۱۰۰ سرور در کشور های مختلف وجود دارد که شما می‌ توانید وارد لیست سرور های این برنامه شوید. و با توجه به سرعت آن ها هر کدام را که می‌ خواهید انتخاب کنید و تنها با یک ضربه به آن متصل شوید. علاوه بر آن این سرور ها به دلیل اینکه نامحدود هستند شما به هر اندازه که بخواهید می‌ توانید از آن ها استفاده کنید.

Screenshot imageScreenshot image

روش اتصال و قطع اتصال راحت در برنامه Start VPN

در این فیلتر شکن یک گزینه اصلی وجود دارد که اگر شما آن را لمس کنید به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل می‌ شوید و می‌ توانید فعالیت‌ های روزمره خود را انجام دهید. سپس بعد از اینکه کارتان با برنامه تمام شد دوباره می‌ توانید بر روی همان گزینه کلیک کنید. تا به سرعت اتصال شما قطع شود. به همین دلیل با همین یک گزینه شما می‌ توانید از این برنامه استفاده کنید.

خرید اکانت های مختلف فیلتر شکن Start VPN

اگر می‌ خواهید سرور های بیشتری از این برنامه را در اختیار داشته باشید، می‌ توانید به صورت یک ماهه، سه ماهه، شش ماهه و یک ساله اکانت‌ های پرمیوم این برنامه را با قیمت مناسب خریداری کنید. و علاوه بر سرعت بالا امنیت بیشتری را هم دریافت کنید.

Screenshot image

در نتیجه اگر می‌ خواهید هنگام رفع انسداد کردن سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف هیچگونه مشکلی نداشته باشید. و بتوانید با سرعت بالا فیلترینگ‌ ها را دور بزنید این برنامه می‌ تواند گزینه مناسبی برای شما باشد.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *