دانلود فیلتر شکن SPL Vpn نسخه اصلی برای اندروید


دانلود فیلتر شکن SPL Vpn نسخه اصلی برای اندروید

فیلتر شکن قوی اس پی ال با لینک مستقیم

با فیلتر شکن SPL Vpn می توانید تمامی سایت ها و برنامه های محدود شده را باز کنید. همچنین می‌توانید تمامی ویدئوهایی که در کشور شما در دسترس نیست را به سادگی رفع سانسور کنید. تا بتوانید از مرور خصوصی با محافظت از ترافیک شبکه خود لذت ببرید.
علاوه بر آن این برنامه قابلیت کار با تمامی شبکه های ارائه دهنده اینترنت را دارد و می توانید به صورت رایگان آن را دانلود کنید‌.

دانلود فیلترشکن سونیک اندروید

 

دانلود فیلترشکن TokVpn برای اندروید

کارایی های فیلتر شکن SPL Vpn

حفظ حریم خصوصی با پنهان سازی فعالیت اینترنت خود
هنگام استفاده از وای فای عمومی، از شما در برابر هکرها و ردیاب های آنلاین محافظت می کند.
استفاده نامحدود و ساده از هر محتوایی
دسترسی به Netflix و محتوای جریان از هر کشوری
تغییر آدرس IP خود به سرور های سریع
دور زدن همه وب سایت های مسدود شده

رمزگذاری حریم شخصی

فیلتر شکن اس پی ال ترافیک اینترنت شما را رمزگذاری می کند و از حریم شخصی شما محافظت می کند . تا به شما اطمینان دهد هیچ کس نمی تواند به داده های شما دسترسی داشته باشد . علاوه بر آن می توانید بدون هیچ تنظیمات پیچیده ای این فیلتر شکن جدید و قوی را نصب کنید. تا با یک ضربه اتصالی ایمن برای خود فراهم کنید.

دسترسی سریع و رایگان به فیلتر شکن SPL Vpn

این فیلتر شکن صد در صد رایگان و نامحدود، برای دسترسی به APP مورد علاقه خود و وب سایت با استفاده از سریع ترین سرور ها است. این برنامه مرور ناشناس، محافظت از حریم خصوصی، امنیت بالا ، حفاظت در برابر وای فای و هات اسپات های عمومی را برای شما فراهم می‌کند . تا سرعت بالا و پایدار بتوانید کار های داخواهتان را انجام دهید.

  دانلود vpn قوی در بازار

جلوگیری از ردیابی شدن در وب سایت ها

با برنامه اس پی ال می توانید آدرس IP، هویت و موقعیت خود را از وب سایت ها و ردیابی های آنلاین پنهان کنید .تا حداکثر میزان حریم خصوصی و امنیت و در عین حال پیشگیری از سرقت اطلاعات شخصی شما فراهم شود. همچنین می توانید فایروال ها را دور بزنید و به طور ناشناس وبگردی کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *