دانلود فیلتر شکن‌ SpeedSurf Vpn بر روی گوشی همراه بدون قطعی


دانلود فیلتر شکن‌ SpeedSurf Vpn بر روی گوشی همراه بدون قطعی

لینک مستقیم فیلتر شکن SpeedSurf Vpn برای اندروید

برای اینکه بتوانید از تمام برنامه های مورد نظر خود مانند تلگرام، واتساپ و اینستاگرام که امروزه فیلترینگ شدیدی بر آن ها اعمال شده است استفاده کنید. می توانید فیلتر شکن SpeedSurf Vpn را بر روی دستگاه های اندرویدی خود نصب کنید. و با استفاده از سرور های پرسرعتش به خدمات مورد نیازتان دست پیدا کنید.

جلوگیری از به سرقت رفتن داده ها

یکی از خصوصیت های خوبی که این فیلتر‌ شکن دارد، این است که به علت امنیت بالایش از به سرقت رفتن داده‌ ها و اطلاعات خصوصی شما محافظت می کند. به همین دلیل شما می توانید با خیال راحت به سرور های موجود در این برنامه متصل شوید و از هویت آنلاین خود مراقبت کنید.

نماگرفت

وجود سرور های پرسرعت در فیلتر شکن SpeedSurf Vpn

مهم ترین ویژگی که این برنامه دارد، سرور های پرسرعتش است که در کشور های مختلف پراکنده شده اند و برای شما اتصالی پایدار و باکیفیت ایجاد می کنند. برای استفاده از این سرور ها فقط کافی است این برنامه را توسط لینک های مستقیم نصب کنید و به یکی از سرور موجود در آن متصل شوید.

از موقعیت مکانی خود محافظت کنید

برای اینکه بتوانید از موقعیت مکانی خود محافظت کنید، می توانید این فیلتر شکن پرسرعت را برای خود نصب کنید. زیرا این برنامه برای شما یک آدرس آی پی جدید ایجاد می کند. تا به وسیله آن بتوانید به گشت و گذار در سایت های مختلف بپردازید. بنابراین تا وقتی که این برنامه روشن است، هیچ شخص ناشناسی قادر نخواهد بود مکان اصلی شما را شناسایی کند.

  دانلود فیلتر شکن اندروید FriendsVPN + لینک مستقیم

نماگرفت

نامحدود بود فیلتر شکن SpeedSurf Vpn

تمام سرور هایی که در این فیلتر شکن وجود دارند کاملا نامحدود هستند. به صورتی که وقتی به یکی از آن ها متصل می‌ شوید، پس از مدتی اتصال شما قطع نمی شود.
در نتیجه شما می توانید به هر اندازه و در هر زمان از این برنامه و سرور های قدرتمندش که در سراسر جهان وجود دارند، استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *