دانلود لینک مستقیم برنامه smile VPN برای آیفون


دانلود لینک مستقیم برنامه smile VPN برای آیفون

فیلتر شکن smile VPN نسخه اصلی

فیلتر شکنی که ما بر روی دستگاه خود نصب می‌ کنیم حتماً باید از سرور های پرقدرت و امنیت بالایی برخوردار باشد. تا ما بتوانیم در بستری خصوصی محدودیت‌ های موجود در کشورمان را از بین ببریم. فیلتر شکن smile VPN با قابلیت‌ های متعدد خود می‌ تواند این امکان را برای ما فراهم کند. تا بتوانیم به صورت رایگان فعالیت‌ های دلخواهمان را انجام دهیم و هیچ نوع فیلترینگی در کشور برای ما وجود نخواهد داشت.

انتخاب لوکیشن مورد نظر از طریق راه های مختلف

به صورت کلی کار کردن با فیلتر شکن ‌smile VPN بسیار راحت می‌ باشد و تمامی کاربران می‌ توانند از خدمات موجود در این برنامه استفاده کنند. برای اینکه شما بتوانید به این فیلتر شکن متصل شوید، می‌ توانید از دو راه استفاده کنید.
اولین راه که ساده‌ ترین راه می‌ باشد اتصال خودکار است. به صورتی که وقتی شما این برنامه را نصب می‌ کنید و وارد آن می‌ شوید. با گزینه اصلی این برنامه روبرو می‌ شوید. که اگر بر روی آن ضربه بزنید، برنامه برای شما یکی از پرسرعت‌ ترین سرورهایش را انتخاب می‌ کند.
همچنین اگر می‌ خواهید خودتان سرور مورد نظرتان را انتخاب کنید، این امکان برای شما وجود دارد. که فقط کافی است وارد سرور های نامحدود این برنامه شوید و با مقایسه سرعت سرور ها، هر کدام را که می‌ خواهید انتخاب کنید و برای اتصال، به آن ضربه بزنید.

Screenshot image

انواع سرور های موجود در فیلتر شکن smile VPN

همانطور که گفته شد شما به سادگی می‌ توانید به سرور های پرسرعت این برنامه متصل شوید. اما موردی که وجود دارد این است که این فیلتر شکن دارای دو نوع سرور می‌ باشد:
اولین گروه سرور های رایگان هستند که شما به راحتی می‌ توانید به هر کدام از آن ها که می‌‌ خواهید متصل شوید. و با ایجاد اتصال نامحدود خود، فعالیت‌ های دلخواهتان را در کشور انجام دهید.
دومین گروه سرور های پرمیوم هستند که شما برای استفاده از آن ها حتماً باید آن ها را خریداری کنید. و بر اساس نیاز خود می‌ توانید به صورت یک ماهه ۶ ماهه و یک ساله اکانت پرمیوم را بخرید. و از سرعت بالاتر این فیلتر شکن لذت ببرید.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *