دانلود فیلتر شکن Siam VPN برای بازی آنلاین


دانلود فیلتر شکن Siam VPN برای بازی آنلاین

نصب برنامه Siam VPN از گوگل پلی + رایگان

برای اینکه بتوانید فیلتر موجود در سایت‌ های خارجی را از بین ببرید بهتر است که از فیلتر شکن Siam VPN استفاده کنید. چون این برنامه جدید می‌ باشد و کاربران زیادی ندارد. بنابراین ترافیک کمی بر روی سرور های آن اعمال می‌ شود تا شما بتوانید به راحتی با استفاده از آن محدودیت‌ ها را دور بزنید.

نکات مثبت فیلتر شکن Siam VPN

۱_ دارای سرور مخصوص برای بازی

یکی از گزینه‌ های بسیار خوبی که این فیلتر شکن دارد این است که علاوه بر سرور های معمولی دارای سرور های مخصوص بازی می‌ باشد. که شما هنگام بازی می‌ توانید به آن ها متصل شوید تا سرعت و پینگ عالی را دریافت کنید.

۲_ نمایش دقیق داده های ما

علاوه بر آن پس از اتصال، این برنامه داده‌ های دانلود و آپلود شده ما را به صورت دقیق در خود نمایش می‌ دهد و ما می‌ توانیم متوجه شویم که با سرور های این برنامه چه مقدار در اینترنت مرور کرده‌ایم. که این موضوع می‌ تواند به ما کمک کند تا متوجه فعالیت‌ های دقیق خود در کشور شویم.

Screenshot image 2

نکات منفی فیلتر شکن Siam VPN

۱_ مدت زمان اتصال محدود

اولین نکته منفی که این فیلتر شکن دارد این است که اتصال به سرورهای آن به صورت محدود ایجاد می‌ شود و پس از مدتی مجبور هستیم دوباره سرور جدید برای خود انتخاب کنیم. البته راه‌هایی وجود دارد تا بتوانیم مدت زمان اتصال خود را کمی افزایش دهیم.

  دانلود فیلتر شکن Fighter Vpn برای آیفون

۲_ عدم پشتیبانی از زبان انگلیسی

یکی دیگر از ویژگی‌ های منفی که این فیلتر شکن دارد این است که از زبان انگلیسی پشتیبانی نمی‌ کند و زبان پیش فرض این برنامه روسی است. که بسیاری از کاربران نمی‌ توانند از این برنامه استفاده کنند. البته اگر شما کمی با این برنامه کار کنید متوجه می‌ شوید که هر گزینه چه کارکردی دارد تا بتوانید به صورت چشمی از این فیلتر شکن استفاده کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *