آموزش نصب ویدیویی Shining VPN برای تلگرام و واتساپ


آموزش نصب ویدیویی Shining VPN برای تلگرام و واتساپ

دانلود فیلتر شکن فعال Shining VPN رایگان

فیلتر شکن‌ های مختلفی در کشور ما وجود دارند که هر کدام از آن ها می‌ توانند سرعت گوناگونی را در اختیار ما بگذارند. یکی از فیلتر شکن‌ هایی که ما می‌ خواهیم در این پست درباره آن صحبت کنیم، برنامه Shining VPN می‌ باشد. که این ضمانت را به شما می‌ دهیم در هر زمان و مکانی که باشید این فیلتر شکن می‌ تواند برای شما اتصالی پایدار ایجاد کند. در نتیجه می‌ توانید بدون نگرانی برنامه را در روی دستگاه‌ های مختلف خود نصب کنید.
پس از اینکه این فیلتر شکن را برای خود نصب کردید به راحتی می‌ توانید انواع فیلترینگ‌ های موجود در سایت‌ ها و برنامه‌ های مختلف را از بین ببرید و حتی فیلم‌ های مختلف را بدون سانسور در کشور خود تماشا کنید.

نحوه اتصال پیدا کردن به برنامه Shining VPN

همانطور که گفته شد یکی از قوی‌ ترین برنامه‌ هایی که در کشور ما وجود دارد و می‌ توانیم به آن متصل شویم، برنامه Shining VPN می‌ باشد. که وقتی بر روی گزینه اتصال خودکار این برنامه کلیک کنیم پس از چند ثانیه این فیلتر شکن می‌ تواند ما را به سروری پرسرعت متصل کند.
البته اگر وارد لیست سرور های این فیلتر شکن هم شویم خودمان می‌ توانیم به صورت دستی یکی از سرور های پرسرعت و نامحدود این برنامه را انتخاب کنیم و به آن متصل شویم.
همچنین برای راحتی کار شما ما در ادامه ویدیو کوتاهی قرار می‌ دهیم که آموزش استفاده از این فیلتر شکن به صورت کامل قرار داده شده است. تا بتوانید راحت‌تر از خدمات این برنامه بهره ببرید.

  رفع محدودیت از طریق wonderlox vpn

مدت زمان اتصال به فیلتر شکن Shining VPN به چه صورت است؟!

تنها نکته منفی که این فیلتر شکن دارد و برای بیشتر افراد خوشایند نیست زمان اتصال به این برنامه است. که شما وقتی به یک سرور متصل می‌ شوید تنها به مدت ۱۰ دقیقه می‌ توانید از آن استفاده کنید و عملاً تا بخواهید فعالیت خود را شروع کنید زمان اتصال شما تمام می‌ شود و مجبور هستید به سرور دیگری متصل شوید.

فقط نکته مثبت این است که این فیلتر شکن به شما این ضمانت را می‌ دهد که اتصالی پایدار و قوی برای شما ایجاد کند تا بتوانید حتی قوی‌ ترین نوع محدودیت‌ ها را هم از بین ببرید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *