نصب فیلتر شکن فعال Shield VPN Pro از گوگل


نصب فیلتر شکن فعال Shield VPN Pro از گوگل

دانلود اپلیکیشن Shield VPN Pro برای کاربران اندرویدی

در کشور ما فیلتر شکن‌ های رایگان زیادی وجود دارد ولی متاسفانه به علت اینکه کاربران زیادی این نوع برنامه‌ ها را نصب کرده‌اند. ممکن است سرعت آن ها کاهش پیدا کند. بنابراین بهتر است که ما از فیلتر شکن‌ های پولی استفاده کنیم. چون این برنامه‌ ها اختصاصی هستند و کاربران زیادی آن ها را نصب نکردند.
یکی از این فیلتر شکن‌ های پولی که در گوگل پلی وجود دارد برنامه Shield VPN Pro می‌ باشد. که به راحتی می‌ توانید آن را خریداری کنید و از خدمات مختلفش استفاده کنید.

Screenshot image

Screenshot image

خرید فیلتر شکن Shield VPN Pro

همانطور که گفته شد این برنامه یک فیلتر شکن پولی می‌ باشد که در ابتدا شما برای اینکه بتوانید این برنامه را بر روی گوشی‌ های همراه خود نصب کنید، باید آن را خریداری کنید. پس از آن می‌ توانید به صورت نامحدود به هر اندازه که می‌ خواهید از خدمات این برنامه استفاده کنید.

دارای سرور های پرسرعت در انواع کشور ها

پس از اینکه این فیلتر شکن را خریداری کردید و وارد آن شدید، با سرور های پرسرعت این برنامه که در کشور های مهم و گوناگون وجود دارد روبرو می‌ شوید. که به هر کدام از آن ها که بخواهید می‌ توانید متصل شوید. چون تمامی این سرور ها سرعت بسیاری دارند و فرقی ندارد که شما به کدام یک از آن ها متصل می‌ شوید.

محیط ساده Shield VPN Pro و برقراری اتصالی راحت

علاوه بر آن محیط ساده‌ای که این برنامه دارد کاربران را به خود جذب می‌ کند و باعث می‌ شود که هر فردی با هر تجربه‌ای بتواند به این برنامه به وسیله گزینه اتصال خودکار متصل شود. و یک اتصال پایدار و قوی برای خود ایجاد کند. تا از این طریق بتوانند محدودیت‌ ها را از بین ببرند.

  دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن G DATA VPN برای اندروید

Screenshot image

مرور در محیطی ایمن و شخصی

همچنین به علت اینکه این فیلتر شکن یک برنامه شخصی می‌ باشد و تمامی سرور های آن به صورت اختصاصی برای شما هستند. یک برنامه کاملاً ایمن می‌ باشد و هیچ شخصی نمی‌ تواند به محیط این برنامه نفوذ کند و اطلاعات شخصی شما را به سرقت ببرد. بنابراین می‌ توانید با خیال راحت هر فعالیتی که می‌ خواهید را با این برنامه انجام دهید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *