دانلود فیلتر شکن Seven VPN برای اندروید + رایگان


دانلود فیلتر شکن Seven VPN برای اندروید + رایگان

دانلود فیلتر شکن سون وی پی ان برای ویندوز

اگر می خواهید هنگام استفاده از برنامه هایی مانند اینستاگرام و تلگرام محدودیت شما را اذیت نکند و دچار قطع و وصلی نشوید. نیاز است به یکی از سرور های فیلتر شکن Seven VPN متصل شوید. زیرا این برنامه از قدرت و سرعت بالایی برخوردار است. که اگر از آن استفاده کنید می توانید هر محدودیتی را از بین ببرید و به سادگی از برنامه های مورد نظر خود و امکاناتشان استفاده کنید.

برنامه Seven VPN دارای امکانات نامحدود

فیلتر شکن سون، از امکانات نامحدود و پرسرعتی برخوردار است و وقتی به سرور های آن متصل می شوید، هیچ گونه محدودیتی برای شما ایجاد نمی شود. به صورتی که می توانید در هر زمان و مکانی که هستید به این برنامه متصل شوید. بدون اینکه اتصال شما پس از مدت کوتاهی قطع شود.

نماگرفت

رمزگذاری اتصالات

این برنامه برای افزایش امنیت شما اقدامات امنیتی گوناگونی را در نظر گرفته است. یکی از مهم ترین اقدامات رمزگذاری اتصالات شما می باشد. این ویژگی سبب می‌ شود که اتصال شما به صورت غیر قابل نفوذ و ایمن تبدیل شود. و خطری از این بابت شما را تهدید نکند.

سرور های سریع و قدرتمند فیلتر شکن Seven VPN

تمام سرور های موجود در این برنامه از سرعت بسیار بالایی برخوردار هستند و اتصال پرسرعت قدرتمندی برای شما ایجاد می‌ کنند. وقتی به یکی از این سرورها متصل هستید، سرعت بسیار بالایی برای شما فراهم می شود. تا بتوانید هر سایتی را باز کنید و از امکانات موجود در آن ها استفاده کنید بدون اینکه اتصال شما قطع یا ضعیف شود‌.

  دانلود موبوگرام پروکسی

نماگرفت

خصوصی کردن رمزهای عبور

اگر نگران اطلاعات خصوصی و رمز های شخصی خود هستید و دوست ندارید به دست افراد ناشناس بیفتد، باید به یکی از سرور های این برنامه متصل شوید. در این صورت می‌ توانید با امنیت بسیار بالا به مرور در سایت های مختلف بپردازید. و کسی نتواند به اطلاعات خصوصی شما دسترسی پیدا کند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *