روش اتصال به فیلتر شکن SerenityVPN + زمان محدود


روش اتصال به فیلتر شکن SerenityVPN + زمان محدود

نصب رایگان KSA VPN برای ویندوز

اگر دوست دارید در سریع‌ ترین زمان ممکن محدودیت‌ های موجود در کشور خود را از بین ببرید. بهترین راه استفاده از فیلتر شکن نامحدود و رایگان SerenityVPN می‌ باشد. چون این برنامه بهترین خدمات را به ما ارائه می‌ کند. تا بتوانیم انواع فیلترینگ‌ ها را از بین ببریم. همچنین با مخفی کردن موقعیت مکانی خود از اطلاعات خصوصیمان محافظت کنیم.

روش اتصال به سرور های SerenityVPN تنها با یک ضربه

برای اتصال به سرور های این برنامه ما تنها کافی است بر روی گزینه کانکتینگ این فیلتر شکن ضربه بزنیم و چند لحظه صبر کنیم تا اتصال ما برقرار شود.
یکی از نشانه‌ های اتصال این است که این برنامه مقدار اینترنت دانلود و آپلود شده ما را نشان می‌ دهد. همچنین یک گزینه باز می‌ شود که به ما نشان می‌ دهد تنها می‌ توانیم به مدت ۲ ساعت از این برنامه استفاده کنیم.

تست سرعت رایگان با سرعت بالا

یکی از گزینه‌ های عالی که این فیلتر شکن دارد این است که پس از اینکه اتصال ما برقرار شد. می‌ توانیم بر روی گزینه تست سرعت این برنامه کلیک کنیم و چند لحظه صبر کنیم. تا این فیلتر شکن سرور ما را اسکن کند. پس از آن اطلاعات ما را به خوبی نمایش می‌ دهد. همچنین مشخص می‌ شود که ما به چه مکانی متصل شده‌ایم و سرعت ما در چه حدی است.
منظور از ما به چه مکانی متصل شدیم این است که این فیلتر شکن موقعیت مکانی ما یا همان آدرس آی پی ما را تغییر می‌ دهد. و باعث می‌ شود که ما بتوانیم در محیطی ناشناس به انجام فعالیت‌ های دلخواه خود بپردازیم.

  دانلود فیلتر شکن UnderCover Vpn نسخه جدید

نکته منفی در فیلتر شکن SerenityVPN

یکی از نکات منفی که در این فیلتر شکن وجود دارد و در آپدیت جدید این برنامه رخ داده است. این است که ما نمی‌ توانیم به صورت دستی به سرور های این برنامه متصل شویم. و سرور های این فیلتر شکن از لیست آن حذف شده‌اند. پس فقط ما می‌ توانیم به صورت خودکار از این برنامه استفاده کنیم.

Screenshot image


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *