دانلود فیلتر شکن قوی Secret Vpn Free


دانلود فیلتر شکن قوی Secret Vpn Free

نسخه جدید فیلتر شکن سکرت وی پی ان فری

فیلتر شکن Secret Vpn Free برنامه‌ آنلاینی است که سرور های پرسرعتی در سراسر جهان دارد. هنگامی که به یکی از این سرور ها متصل می شوید، تمام ترافیک شما را رمزگذاری می کند . همچنین سایت هایی را که بازدید می کنید و فایل هایی که دانلود می کنید غیر قابل خواندن می کند. به این ترتیب می توانید به هر سایت یا برنامه مسدود شده ای به صورت رایگان دسترسی پیدا کنید .

دانلود فیلترشکن مکس اندروید

 

دانلود فیلترشکن Award Vpn برای اندروید

محرمانه ماندن اطلاعات شخصی شما

بدون این شبکه خصوصی مجازی، داده‌ های شخصی شما مانند گذرواژه، اطلاعات کارت اعتباری و سابقه مرورتان، می‌ تواند توسط اشخاص ثالث ثبت و فروخته شود. اما سکرت وی پی ان فری از رمزگذاری ایمن برای خصوصی نگه داشتن این اطلاعات استفاده می کنند.

اتصال و‌ قطع اتصال به صورت خودکار به برنامه Secret Vpn Free

یکی از قابلیت های این فیلتر شکن این است که دسترسی دستگاه شما به اینترنت را در صورت از بین رفتن اتصال ایمن قطع می کند. این کار کمک می کند تا اطمینان حاصل شود که آدرس IP و سایر اطلاعات شما در معرض ISP، عوامل مخرب یا وب سایت هایی که بازدید می کنید قرار نمی گیرد. بعد از حل شدن مشکل دوباره شما را به صورت خودکار به سریع ترین و قوی ترین سرور متصل می کند‌.

پنهان کردن فعالیت های شما

این فیلتر شکن به راحتی فعالیت آنلاین کاربر را پنهان می کند. با نصب نسخه جدید آن مطمئن می شوید که ترافیک شما را رمزگذاری می کند . همچنین آن را از طریق یک شبکه سرور خصوصی منتقل می کند تا این اطلاعات به دست کسی نیفتد. به این ترتیب، تمام داده های شما محافظت می شود و می توانید در هات اسپات های عمومی ایمن بمانید.

  دانلود فیلتر شکن VpnLab نسخه مود شده

ایمن سازی وای فای های عمومی با برنامه Secret Vpn Free

استفاده از این VPN هنگام اتصال به نقاط دسترسی عمومی ناامن Wi-Fi ،به محافظت از داده ها و دستگاه شما کمک می کند. با رمزگذاری Wi-Fi های عمومی داده های شخصی و فعالیت های آنلاین شما از چشمان کنجکاو محرمانه می ماند.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *