دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Seagull VPN + رایگان


دانلود لینک مستقیم فیلتر شکن Seagull VPN + رایگان

فیلتر شکن آیفون سیگل وی پی ان بدون محدودیت زمانی و مکانی

شما می توانید با دانلود فیلتر شکن Seagull VPN تمام فیلترینگ موجود در کشور خود و یا سایر کشور ها را از بین ببرید. و به راحتی به موارد محدود شده در کشور خود در کمترین زمان ممکن دسترسی پیدا کنید. یعنی شما می توانید هر وب سایتی که مد نظرتان است را به سادگی باز کنید و از خدمات موجود در آن ها بهره مند شوید.

دارای تونل رمزگذاری شده

هر اطلاعاتی که از سایت های مختلف دانلود می کنید از یک تونل رمزگذاری شده عبور می کند. تا هیچ شخص ناشناسی متوجه نشود شما در چه سایتی هستید و چه چیزی را دانلود کرده اید. این ویژگی باعث می‌ شود که امنیت شما بسیار افزایش پیدا کند و دیگر هیچ خطری شما و اطلاعاتتان را تهدید نکند.

سرور های مختلف در سراسر جهان

یکی از ویژگی‌های مهم این برنامه این است که دارای سرور های مختلف در سراسر جهان است. و این موضوع باعث می‌ شود که شما همیشه اتصالی پرقدرت و سریع داشته باشید. و می توانید به دلخواه هر سروری که مد نظرتان است را انتخاب کنید و با کلیک بر روی آن اتصال خود را برقرار کنید.

Screenshot image

مراقبت از داده های خصوصی با فیلتر شکن Seagull VPN

یکی از وظیفه های مهم این برنامه محافظت از داده های خصوصی شما است. با این کار به شما این اطمینان را می‌ دهد تا بتوانید با خیال راحت به سایت های مورد علاقه خود دسترسی پیدا کنید. و یا هر برنامه ای که می خواهید را نصب کنید، بدون اینکه امنیت اطلاعاتتان به خطر بیفتد.

Screenshot image

اتصال آسان و‌ رایگان به فیلتر شکن Seagull VPN

هر سروری که در این برنامه وجود دارد کاملا رایگان است و برای اتصال به آن لازم نیست هزینه ای پرداخت کنید. البته لازم به ذکر است که اتصال به سرور های رایگان این برنامه بسیار آسان است و تنها به یک کلیک نیاز دارند. و با کلیک بر روی سرور مورد نظر خود اتصال شما با سرعت بسیار بالایی برقرار می شود.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *