دانلود برنامه حفاظت شده Scorpion VPN برای موبایل


دانلود برنامه حفاظت شده Scorpion VPN برای موبایل

دانلود فیلتر شکن رایگان Scorpion VPN نسخه جدید

اگر قصد نصب فیلتر شکن دارید است از فیلتر شکن‌ های جدید استفاده کنید که هنوز ترافیک زیادی بر روی سرور های آن ها اعمال نشده است. یا بهتر است فیلتر شکن Scorpion VPN را برای خود نصب کنید. چون این برنامه یک فیلتر شکن جدید است و دارای خدمات بسیار عالی می‌ باشد. که به شما کمک می‌ کند تا بتوانید تمام بازی‌ های آنلاین و پیام رسان‌ های مختلف را رفع فیلتر کنید. همچنین با سرعت بسیار عالی فیلم‌ هایی که سانسور هستند را در سایت‌ های مختلف بدون سانسور تماشا کنید.

انواع روش های ساده برای اتصال به فیلتر شکن Scorpion VPN

آسان‌ ترین روشی که شما می‌ توانید به این فیلتر شکن متصل شوید بهره بردن از گزینه اتصال خودکار است. چون وقتی بر روی این گزینه کلیک کنید این فیلتر شکن متناسب با نوع اینترنت و مکانی که قرار دارید برای شما سرور پرسرعت و قوی را انتخاب می‌ کند.
روش آسان دیگری که شما می‌ توانید به یکی از سرور های این برنامه متصل شوید گزینه اتصال دستی است که کمی زمانبر است. اما در هر حال شما را به سروری پایدار و قوی متصل می‌ کند. تا بتوانید محدودیت‌ ها را از بین ببرید. که برای این کار باید سرورها را بر اساس سرعت مقایسه کنید و به یکی از آن ها متصل شوید.

نحوه تغییر آدرس جهانی

وقتی که شما به صورت دستی یا خودکار به یکی از سرور های جهانی این برنامه متصل می‌ شوید، خود برنامه به صورت خودکار موقعیت مکانی شما را به آن کشور تغییر می‌ دهد. یعنی اگر افراد ناشناس بخواهند متوجه فعالیت‌ های شما و موقعیت مکانیتان شوند. دیگر حتی متوجه نمی‌ شوند که شما در کشور ایران قرار دارید. چون موقعیت مکانی شما به کشوری دور افتاده در خارج تغییر پیدا کرده است. بنابراین با امنیت بالا می‌ توانید فعالیت‌ های خود را انجام دهید.

  دانلود فیلتر شکن Swift VPN برای گوشی همراه

دسترسی به خدمات مختلف در آپدیت جدید Scorpion VPN

دسترسی به سرور های پرتعدادتر با سرعت بالاتر
امکان مرور ناشناس با رمزگذاری‌ های پیشرفته
قابلیت اشتراک گذاری فیلتر شکن در پیام رسان‌ های مختلف
امکان تغییر زبان به فارسی
متصل شدن در زمان کوتاه تر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *