دانلود فیلتر شکن RSM VPN برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن RSM VPN برای گوشی همراه

دانلود برنامه RSM VPN با لینک مستقیم

یکی از جدید ترین فیلتر شکن‌ های موجود در کشور ما که کاربران زیادی هنوز این برنامه را نمی‌ شناسند برنامه RSM VPN است. اما این فیلتر شکن با سرور های خود می‌ تواند نیازهای روزمره شما را برطرف کند. و با تغییر دادن آدرس آی پی شما از اطلاعات خصوصیتان محافظت کند. به دلیل اینکه این برنامه کاربران زیادی ندارد نظرات زیادی هم از این بابت در اختیار ما نیست. به همین دلیل بهتر است منتظر بمانید تا این فیلتر شکن از محبوبیت بیشتری برخوردار شود سپس آن را نصب کنید. ولی به صورت کلی این فیلتر شکن چند ویژگی مهم و کاربردی دارد که ما در اینجا برای شما آن ها را نام می بریم:

سرور تمامی کشورهای RSM VPN رایگان است:

همانطور که گفته شد این فیلتر شکن از سرور های پرسرعت و نامحدودی برخوردار است که در کشور های مختلف مانند آلمان، روسیه، هلند، ایتالیا و فرانسه قرار دارد. که تمامی آن ها رایگان هستند و شما فقط با یک کلیک بر روی آن ها می‌ توانید اتصال خود را برقرار کنید.

Screenshot image

دارای قابلیت اتصال خودکار می باشد:

همچنین اگر نمی‌ خواهید وقت خود را صرف پیدا کردن سرور پرسرعت تلف کنید، می‌ توانید از قابلیت اتصال خودکار این برنامه استفاده کنید. که این قابلیت باعث می‌ شود که شما در کوتاه‌ ترین زمان ممکن به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید. و بتوانید به صورت نامحدود فعالیت‌ های روزمره خود را انجام دهید.

  فیلتر شکن شدوساکس

می توانید سابقه مرور خود را در فیلتر شکن RSM VPN پاک کنید:

ویژگی که باعث می‌ شود شما بتوانید مروری مطمئن و امن در سرتاسر کشور داشته باشید. این است که این برنامه از تمام اطلاعات خصوصی شما محافظت می‌ کند. همچنین یکی از کارهایی که باعث می‌ شود از ردیابی شدن اطلاعاتتان به دست افراد ناشناس جلوگیری شود. این است که شما می‌ توانید در این برنامه سابقه مرور خود را پاک کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *