نصب برنامه قوی Rebin VPN با لینک مستقیم


نصب برنامه قوی Rebin VPN با لینک مستقیم

دانلود فیلتر شکن ربین وی پی ان برای آیفون

کشور ایران همیشه جزو کشور هایی بوده است که محدودیت‌ های زیادی را تحمل کرده است. و کاربران ایرانی همیشه از اینترنتی استفاده کرده‌اند که هم سرعت آن پایین بوده است و هم نمی‌ توانستند از خدمات خارجی استفاده کنند.
اما راه حل‌ های متعددی برای از بین بردن این مشکل وجود دارد. که یکی از بهترین آن ها استفاده از فیلتر شکن‌ های پرسرعت می‌ باشد.
که ما در اینجا می‌ خواهیم به ویژگی‌ های برنامه Rebin VPN بپردازیم. چون این فیلتر شکن با خصوصیت‌ های خوبی که دارد کمک می‌ کند تا شما بتوانید به راحتی محدودیت‌ های گفته شده را دور بزنید.

اتصال راحت به سرور های فیلتر شکن Rebin VPN

برای اینکه بتوانید در یک چشم به هم زدن اتصال خود را در این برنامه ایجاد کنید فقط کافی است بر روی گزینه اصلی که در وسط صفحه این برنامه قرار دارد یک ضربه بزنید. این مورد باعث می‌ شود که شما در کوتاه‌ ترین زمان به سروری پرسرعت متصل شوید.
چون این برنامه به صورت خودکار سرعت سرورها را با یکدیگر مقایسه می‌ کند و هر کشوری که برای شما مناسب بود را انتخاب و شما را به آن متصل می‌کند.

نماگرفت

اتصال به سرور های قوی با سرعت های مختلف

در این فیلتر شکن سرور های پرسرعت و مختلفی در کشور های گوناگون وجود دارد. که اگر بخواهید به صورت دستی به آن ها متصل شوید می‌ توانید وارد لیست سرور های این برنامه شوید و هر کشوری که می‌ خواهید را انتخاب کنید.
پس از ضربه زدن بر روی آن کشور چند سرور متعدد برای شما نمایش داده می‌ شود. که می‌ توانید سرور های آن ها را با یکدیگر مقایسه کنید. و به هر کدام از آن ها که می‌ خواهید متصل شوید.
این ویژگی که در هر کشور چندین سرور وجود دارد به شما کمک می‌ کند تا بتوانید اتصال قوی‌ تری داشته باشید. و تعداد کاربران این برنامه هر چقدر هم که باشند ترافیک زیادی بر روی آن اعمال نمی‌ شود.

  دانلود فیلتر شکن اندروید RabbitVpn با لینک مستقیم

نماگرفت

ویژگی های دیگر موجود در برنامه Rebin VPN

علاوه بر ویژگی‌‌ های گفته شده این برنامه دارای خصوصیت‌‌های خوب دیگری می‌ باشد که شامل موارد زیر می‌ شود:

رابط کاربری بسیار مناسب برای اتصال به سرور های این برنامه
رمزگذاری تمام اطلاعات خصوصی شما
اتصال به صورت رایگان و کاملاً نامحدود
بدون ایجاد ترافیک بر روی سرور های این فیلتر شکن
برخورداری از سرور های پرمیوم
دارای تنظیمات متعدد برای دریافت خدمات بهتر


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *