فیلتر شکن جدید Purple VPN برای دسترسی به سایت خارجی


فیلتر شکن جدید Purple VPN برای دسترسی به سایت خارجی

نصب برنامه Purple VPN از گوگل پلی + رایگان

یکی از راه حل‌ های ساده برای دسترسی به خدمات مسدود شده استفاده از فیلتر شکن‌ های پرسرعتی مانند برنامه Purple VPN می‌ باشد. که ما با نصب این فیلتر شکن به راحتی می‌ توانیم به تمام خدمات فیلتر شده در کشورمان دسترسی پیدا کنیم. که از جمله این موارد می‌ توان به بازی‌ ها، سایت‌ ها و برنامه‌ های فیلتر شده اشاره کرد. یعنی فقط کافی است ما این فیلتر شکن را بر روی دستگاه‌ های خود نصب کنیم تا بتوانیم به راحتی به تمام خدمات گفته شده دسترسی پیدا کنیم.

اتصال و استفاده به صورت رایگان

یکی از بهترین ویژگی‌ هایی که این فیلتر شکن دارد و باعث محبوبیت آن شده است. رایگان بودن تمام خدمات این برنامه است. البته شما از همان ابتدا هم لازم نیست برای برنامه هزینه پرداخت کنید. چون نصب کردن این فیلتر شکن از گوگل پلی بدون پرداخت هزینه امکان‌ پذیر است. و پس از آن شما می‌ توانید به صورت رایگان به سرور های این برنامه متصل شوید.

Screenshot image

برنامه Purple VPN دارای سرور های پرسرعت در تمامی کشور ها

هر کشوری که مد نظرتان باشد و بخواهید از آن استفاده کنید این برنامه سرور آن کشور را نیز دارد و به راحتی می‌ توانید به آن کشور تنها با یک ضربه متصل شوید. این اتصال باعث می‌ شود که موقعیت مکانی شما پنهان شود و با خیال راحت بتوانید تمامی فعالیت‌ های مورد نیازتان را در کشور انجام دهید بدون اینکه ردیابی شوید.

  دانلود super surf vpn برای اندروید

Screenshot image

ارتقا برنامه Purple VPN به نسخه پرمیوم

یکی از گزینه‌ های جالبی که این فیلتر شکن دارد این است که در صورت نیاز ما می‌ توانیم این برنامه را به نسخه پرمیوم ارتقا دهیم. و از سرور های پرسرعت و خدمات بهتری استفاده کنیم. البته برای این کار لازم است که هزینه‌ای پرداخت کنیم و اکانت پرمیوم این فیلتر شکن را بخریم.

البته به جز موارد گفته شده در منوی این فیلتر شکن گزینه‌ های متعدد دیگری وجود دارد. که با استفاده از آن ها ما می‌ توانیم به خدمات بهتری دست پیدا کنیم. همچنین در این برنامه گزینه‌ای وجود دارد که با لمس کردن آن می‌ توانیم برنامه خود را به آخرین نسخه ارتقا دهیم.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *