دریافت برنامه فعال و ایمن PUBG-E VPN برای بازی آنلاین


دریافت برنامه فعال و ایمن PUBG-E VPN برای بازی آنلاین

دانلود فیلتر شکن PUBG-E VPN برای آیفون

همانطور که همه شما می‌ دانید یکی از جدید ترین محدودیت‌ ها بر روی بازی‌ های آنلاین اعمال شده است. یعنی ما نمی‌ توانیم از بیشتر بازی‌ های موجود در کشور خود مخصوصاً بازی پابجی استفاده کنیم و مجبور هستیم که از فیلتر شکن‌ ها استفاده کنیم. بنابراین چه بهتر که از فیلتر شکن مخصوص این بازی استفاده کنیم. تا راحت‌تر بتوانیم به این بازی دسترسی پیدا کنیم. نام یکی از این فیلتر شکن‌ های مخصوص PUBG-E VPN می‌ باشد که در گوگل پلی برای ما وجود دارد.

برقراری اتصالی نامحدود برای انجام بازی آنلاین

برای اینکه بتوانید به این فیلتر شکن در کوتاه‌ ترین زمان ممکن متصل شوید کافی است بر روی گزینه اتصال خودکار کلیک کنید. تا اتصال نامحدود شما به یکی از سرور های این برنامه ایجاد شود و بتوانید به راحتی فیلترینگ‌ بازی ها را دور بزنید.

Screenshot image 1

۱_ سرور های رایگان

اولین نوع از سرور هایی که این برنامه دارد و در اختیار شما قرار می‌ دهد، کاملاً رایگان می‌ باشد و در سرتاسر جهان واقع شده‌اند. که با اتصال به یکی از آن ها شما می‌ توانید به راحتی محدودیت‌ های مختلف از جمله محدودیت بازی‌ های آنلاین را از بین ببرید و به راحتی بازی کنید.

۲_ سرور های vip

اگر انجام بازی شما برایتان مهم است و دوست ندارید اکانت بازی شما به خطر بیفتد بهتر است که از سرور های وی آی پی این برنامه استفاده کنید. چون هم امنیت بیشتری را در اختیار شما قرار می‌ دهد و هم با سرعت بسیار بالایی که دارد باعث می‌ شود تا بتوانید بازی‌ ها را بدون هیچ گونه قطعی انجام دهید.

Screenshot image 3

فعال کردن تست سرعت در PUBG-E VPN

به دلیل اینکه انجام بازی‌ های آنلاین برای بسیاری از کاربرها مهم می‌ باشد و اصلاً دوست ندارند اتصالشان در حین بازی قطع شوند. این برنامه در خود گزینه تست سرعت را قرار داده است. تا ما بتوانیم سرعت سروری که به آن متصل شده‌ایم را تست کنیم و متوجه شویم که آیا سرور ما ارزش اتصال دارد یا خیر.

Screenshot image 2


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *