دانلود فیلتر شکن Premium VPN Pro برای گوشی همراه


دانلود فیلتر شکن Premium VPN Pro برای گوشی همراه

فیلتر شکن قوی Premium VPN Pro نسخه جدید

به صورت کلی دو نوع فیلتر شکن وجود دارد، فیلتر شکن‌ های رایگان و پولی. که ما در اینجا می‌‌ خواهیم به شما فیلتر شکن جدید Premium VPN Pro را معرفی کنیم. که برای استفاده از خدمات آن باید هزینه‌ای پرداخت کنید. با اینکه این فیلتر شکن جدید است و هنوز کاربران زیادی ندارد. اما می‌ تواند خدمات خوبی را به شما ارائه کند. زیرا سرور های آن به صورت اختصاصی در اختیار شما قرار می‌ گیرد و ترافیک کمتری بر روی آن‌ ها اعمال می‌ شود.

رفع انسداد انواع محدودیت ها

هنگامی که شما این فیلتر شکن را نصب می‌ کنید به راحتی می‌ توانید انواع محدودیت‌ ها از جمله فیلترینگ سایت‌ ها، برنامه‌‌ ها و بازی‌ ها را از بین ببرید. و به خدمات موجود در آن ها بدون هیچگونه قطعی دسترسی پیدا کنید و از امنیت بالای این برنامه لذت ببرید.

سرور های پرمیوم و پرسرعت برنامه Premium VPN Pro

همانطور که گفته شد سرور‌های این برنامه به صورت اختصاصی در اختیار ما قرار می‌‌ گیرند و در این برنامه حدود ۱۰ سرور وجود دارد. اما با اینکه تعداد این سرورها کم است می‌ توانند نیاز ما را برآورده کنند و سرعت بسیار بالایی را برای ما فراهم کنند.

نکته‌ای که در این میان وجود دارد این است که این برنامه هنوز کاربران زیادی ندارد. اما اگر در ادامه افراد زیادی این برنامه را نصب کنند، فیلتر شکن باید در آپدیت‌ های جدید خود سرور های بیشتری را ارائه دهد تا پاسخگوی نیاز کاربران باشد.

  دانلود فیلتر شکن رایگان و نامحدود Victory VPN برای کامپیوتر

Screenshot image

اتصال سریع و راحت به برنامه Premium VPN Pro

شما نیاز نیست برای استفاده از این فیلتر شکن هر دفعه مراحل سختی را طی کنید. بلکه می‌ توانید به وسیله اتصال خودکار به پرسرعت‌ ترین سرور این برنامه متصل شوید و فعالیت‌ های دلخواه خود را انجام دهید. همچنین می‌ توانید با مراجعه به سرور های این برنامه متناسب با موقعیت مکانی خود، سرور دلخواهتان را انتخاب کنید.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *